RSM Poland
Języki

Języki

Wpływ pandemii COVID-19 na sprawozdania finansowe

Aby uzyskać dostęp do nagrania z webcastu
Zapisz się do naszego newslettera
Tematyka: 
Sprawozdania finansowe w dobie pandemii COVID-19
Data: 
22.07.2020
Godzina: 
10:00 - 10:30
Prowadzący: 
Michał DREAS

Epidemia COVID-19 w Polsce przypadła w znacznej liczbie jednostek na „gorący” okres wywiązywania się z obowiązku sporządzania rocznych sprawozdań finansowych. COVID-19 pojawił się wprawdzie pod koniec roku 2019, ale dopiero w roku 2020, czyli po dniu bilansowym, została ogłoszona epidemia i podjęto działania w celu jego ograniczenia. W zależności od daty, na jaką sporządza się sprawozdanie finansowe, odmienny będzie sposób podejścia to ujęcia skutków COVID-19.

 

Uczestnicy webinaru dowiedZIELI się:

  • przed jakimi wyzwaniami stają osoby sporządzające sprawozdania finansowe w obliczu COVID-19,
  • w jakich źródłach szukać wsparcia merytorycznego w zakresie ujęcia skutków COVID-19.

WEBINAR dedykowany BYŁ:

  • osobom sporządzającym sprawozdania finansowe.

Prowadzący:

Michał DREAS

Audit Manager

Specjalista w zakresie audytów spółek kapitałowych, w RSM Poland odpowiada za prowadzenie kompleksowych projektów dotyczących badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych dla polskich i międzynarodowych klientów, planowanie badania, ocenę ryzyka oraz komunikację z klientami. Uczestniczył w licznych badaniach i przeglądach sprawozdań finansowych, w konsolidacjach sprawozdań finansowych, a także w projektach due diligence, jak również brał także udział w audytach projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Zapisz się do Newslettera RSM Poland, aby być na bieżąco w kwestiach prawa, finansów i podatków. Skorzystaj z wiedzy ekspertów już dzisiaj.
Zapisz się

Powiązane artykuły: