Poland
Języki

Usługi

Nadzór księgowy

Nadzór księgowy

https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/nadzor-ksiegowy.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/nadzor-ksiegowy_0.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-08/nadzor-ksiegowy.png

Sprawnie zarządzane i nowoczesne przedsiębiorstwa coraz częściej wolą koncentrować się na swoich podstawowych celach biznesowych, powierzając część obowiązków biurom rachunkowym świadczącym usługi outsourcingu księgowego. Profesjonalny nadzór księgowy i formalno-rachunkowa kontrola dowodów księgowych prowadzona przez specjalistów pozwala szybko uporać się z wszelkimi deklaracjami oraz sprawozdaniami finansowymi .

Jeśli Twoja firma zawiera dużą liczbę transakcji biznesowych i potrzebuje wsparcia w postaci bieżącego monitoringu ich przepływu w razie kontroli skarbowych i podatkowych, zgłoś się do nas. Specjaliści RSM Poland oferują kompleksowe usługi z zakresu przygotowywania dokumentacji informacyjno-sprawozdawczej oraz nadzoru księgowego.

Co daje umowa o nadzór księgowy w biurze rachunkowym RSM Poland?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w weryfikacji i sporządzaniu bieżących deklaracji podatkowych oraz współpracy z przedsiębiorstwami z różnych branż, gwarantujemy skuteczne, terminowe oraz w pełni dopasowane do potrzeb Klienta wsparcie merytoryczne w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. W zależności od struktury firmy wykonujemy w ramach outsourcingu rachunkowości czynności, za które na co dzień odpowiedzialne są osoby zatrudnione na stanowisku samodzielnego księgowego i głównego księgowego.

Współpraca między biurem rachunkowym a Klientem, w ramach usług nadzoru księgowego, obejmuje w szczególności czynności takie jak:

  • weryfikacja ksiąg rachunkowych;
  • weryfikacja lub sporządzanie wymaganych deklaracji oraz zeznań podatkowych;
  • przygotowanie lub weryfikacja sporządzonego sprawozdania finansowego;
  • przygotowanie lub weryfikacja pakietu konsolidacyjnego sporządzonego dla grupy kapitałowej w oparciu o obowiązujące w niej wytyczne;
  • wsparcie w trakcie audytu finansowego, podatkowego oraz kontroli skarbowych;
  • identyfikacja obszarów księgowości wymagających analizy podatkowej wraz z przekazaniem niezbędnych danych finansowych do doradcy podatkowego.

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych