Poland
Języki

Usługi

Corporate tax compliance

Corporate tax compliance

https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/corporate-tax-compliance.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/corporate-tax-compliance_0.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-08/corporate-tax-compliance.png

Błędne zakwalifikowanie wydatków jako koszty podatkowe, ujęta w niewłaściwym okresie korekta faktury, brak opodatkowania nieodpłatnie otrzymanego świadczenia – z tego rodzaju sytuacjami mierzy się każdy przedsiębiorca. Prawidłowe ustalenie podstawy opodatkowania oraz terminowe regulowanie zobowiązań podatkowych w należnych wysokościach nie jest zadaniem łatwym.

 

W ramach usługi Corporate tax compliance dokonamy przeglądu Państwa kalkulacji podatku dochodowego w oparciu o prowadzoną ewidencję księgową oraz zweryfikujemy złożone zeznania podatkowe. Jeśli zależy Państwu na maksymalnej oszczędności czasu, wystarczy przesłać nam dokumenty źródłowe, a my przygotujemy zeznanie podatkowe za Państwa.

Corporate tax compliance warto połączyć z audytem podatkowym, dzięki czemu zyskają Państwo pełen obraz ryzyk podatkowych dotyczących Państwa przedsiębiorstwa – nie tylko zweryfikujemy kalkulacje i zeznania podatkowe, ale również sprawdzimy dokumenty źródłowe oraz prawidłowość i zasadność ich ujmowania w podstawie opodatkowania.

Dodatkowo możemy wskazać i pomóc w zaimplementowaniu rozwiązań, które pomogą zminimalizować lub – jeśli to możliwe – wyeliminować ryzyka podatkowe związane z comiesięczną i roczną kalkulacją podatku (zarządzanie ryzykiem podatkowym).

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych