Poland
Języki

Ty + RSM

Wiemy, jak ważny jest rozwój zawodowy, jasna ścieżka kariery i work-life balance. Jeśli więc szukasz nowych wyzwań w branży finansowej i zależy ci na międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – aplikuj do nas

Nasze benefity

Każdemu pracownikowi zapewniamy bogaty i zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do jego preferencji i możliwości. Sam wybierasz te, na których Ci najbardziej zależy z całego pakietu kafeteryjnego, „płacąc” za nie punktami przydzielonymi przez Pracodawcę.  

Careers

Szkolenia indywidualne i grupowe

Kwalifikacje to podstawa. Zapewniamy naszym pracownikom możliwość udziału w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, prowadzonych przez najwybitniejszych ekspertów.

Careers

Opieka medyczna

Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin.

Careers

Grupowe ubezpieczenie na życie

Finansujemy pakiety ubezpieczeń na życie i NW dla pracowników i ich rodzin.

Careers

Karta Multisport

Dbamy o zdrowie i aktywność fizyczną Twoją i Twojej rodziny, zapewniając dostęp do tysiecy obiektów sportowych na terenie calego kraju.

Careers

Wewnętrzne kursy językowe

Naszym pracownikom zapewniamy, dostosowane do ich umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego/niemieckiego.

Careers

Akcje CSR

Regularnie uczestniczymy w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie.

Careers

Owoce w biurze

Zapewniamy naszym pracownikom codzienną dawkę witam i minerałów w postaci owoców, warzyw, naturalnych soków i jogurtów.

Careers

Pizza day

W każdy drugi piątek miesiąca jemy pizzę na koszt firmy :).

Careers

Wyjścia integracyjne, imprezy wewnętrzne, wigilie firmowe, RSM World Day

Mamy budżety na wyjścia integracyjne dla każdego z zespołów. Organizujemy cykliczne imprezy wyjazdowe dla całej firmy, w których możesz wziąć udział.

Careers

Firmowe rozrywki sportowe: turniej piłkarski RSM European Football Tournament, liga piłkarzyków, drużyny biegowe, golf

Zapewniamy możliwość udziału w krajowych i międzynarodowych rozgrywkach sportowych nie tylko w ramach sieci RSM.

Szkolenia

RSM Poland zapewnia możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania zasobu wiedzy każdego z zatrudnionych pracowników bez względu na stanowisko, wykształcenie czy staż pracy, oferując różnego rodzaju szkolenia oraz inne formy doskonalenia swoich umiejętności.

Careers

Szkolenia profilowane wewnętrzne i zewnętrzne

RSM Poland oferuje profilowane szkolenia organizowane zarówno wewnętrznie – przez Pracowników, jak i zewnętrznie – przez uznane instytucje szkoleniowe. Szkolenia wewnętrzne organizowane są cyklicznie oraz doraźnie w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba ich przeprowadzenia.

Careers

Szkolenia językowe

Funkcjonując w środowisku międzynarodowym wiemy, jak istotne są kompetencje językowe, zwłaszcza w kontekście biznesowym. Naszym specjalistom zapewniamy bezpłatne zajęcia z zakresu Buisness English oraz Wirtschatdeutsch, prowadzone przez naszych Lektorów, odbywające się w naszych biurach.

Careers

Szkolenia zawodowe

W RSM Poland wspieramy merytorycznie i finansowo naszych specjalistów w zdobywaniu tytułów zawodowych Doradcy Podatkowego, Biegłego Rewidenta i innych.

Careers

Samokształcenie

W zakresie samokształcenia RSM Poland wspomaga wszelkie jego formy, oferując na bieżąco uaktualnianą bazę komentarzy oraz publikacji o charakterze specjalistycznym w zakresie rachunkowości, podatków oraz szeroko rozumianego prawa. RSM Poland umożliwia dostęp do elektronicznych baz danych zawierających najnowsze publikacje, komentarze oraz wyjaśnienia z zakresu prawa podatkowego oraz bilansowego.

Careers

Uczestnictwo w konferencjach, seminariach i warsztatach 

W RSM Poland zachęcamy naszych pracowników do brania udziału w konferencjach, seminariach i warsztatach organizowanych przez uznane instytucje, zarówno jako uczestnik, jak i prelegent. Dowiedz się więcej, klikając tutaj.

Careers

RSM Academy

RSM Academy to kilkudniowe, bardzo intensywne szkolenie organizowane przez RSM International, skierowane do senior menedżerów, dyrektorów i partnerów firm członkowskich z całego świata. Dzięki niemu uczestnicy mogą nie tylko się poznać, ale także mają okazję do wymiany doświadczeń i współpracy w międzynarodowych i wielokulturowych zespołach projektowych. RSM Academy pozwala uczestnikom uzyskać wgląd w strategię, wizję i wartości RSM oraz rozwinąć własne umiejętności. Dowiedz się więcej o RSM Academy, klikając tutaj.

Careers

RSM iTAX Academy

RSM iTAX Academy to dwuletni program dla przyszłych liderów w dziedzinie międzynarodowego prawa podatkowego, skierowany do senior menedżerów, dyrektorów i partnerów wyspecjalizowanych w prawie podatkowym danego kraju, posiadających już doświadczenie przy prowadzeniu międzynarodowych projektów. Akademia RSM iTAX obejmuje dwa tygodnie nauki stacjonarnej w NH Koningshof w Eindhoven oraz regularne kursy online. Program prowadzą członkowie  RSM Centre for Excellence for Tax we współpracy z naukowcami z Uniwersytetu w Amsterdamie. Dowiedz się więcej o RSM iTAX Academy, klikając tutaj

Careers

ACCA Approved Employer – Professional Development

Jesteśmy częścią elitarnego grona pracodawców akredytowanych przez ACCA – międzynarodową organizację zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Certyfikat Approved Employer – Professional Development jest dowodem uznania ACCA dla wsparcia jakie RSM Poland zapewnia swoim pracownikom będących członkami lub studentami ACCA w rozwijaniu ich kompetencji zawodowych.

Uzyskana przez nas akredytacja potwierdza, iż nasza polityka Continuing Professional Development (CPD) spełnia międzynarodowe standardy dotyczące rozwoju kwalifikacji zawodowych. Stanowi ona również istotne ułatwienie dla naszych pracowników, będących członkami ACCA, ponieważ praca w RSM Poland zapewnia uwierzytelnienie praktyki zawodowej i zwalnia z obowiązku prowadzenia dodatkowej dokumentacji potwierdzającej podnoszenie kwalifikacji.

Proces rekrutacji

Jeżeli zainteresowało Cię któreś z naszych ogłoszeń – zapraszamy do aplikowania.

ETAP 1: Złożenie aplikacji
ETAP 2: Selekcja aplikacji

Wybieramy kandydatów spełniających oczekiwania jasno określone w ofercie. Przeprowadzamy selekcję nadesłanych dokumentów pod kątem wymaganego na danym stanowisku doświadczenia zawodowego, umiejętności oraz wykształcenia.

ETAP 3: Kontakt telefoniczny

Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i ustalamy dogodny termin spotkania.

ETAP 4: Spotkanie z działem HR

Pierwsze spotkanie to rozmowa rekrutacyjna + testy merytoryczne i językowe, które sprawdzają Twoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne.

Podczas spotkania weryfikujemy informacje zawarte w Twoim cv, poznajemy motywację, umiejętności interpersonalne oraz oczekiwania. Szczegółowo omawiamy stanowisko, na które aplikujesz i odpowiadamy na Twoje pytania.

ETAP 5: Spotkanie z Managerem Zespołu

Kolejne spotkanie to rozmowa z Managerem, który przedstawia szczegółowo zakres zadań i obowiązków na danym stanowisku oraz przybliża przykładowe realizowane projekty. Opisuje strukturę swojego działu, opowiada o sobie i swoim zespole, metodyce pracy i perspektywach Twojego rozwoju.

Oczywiście odpowiada również na Twoje wszelkie pytania.

ETAP 6: Zatrudnienie

Na podstawie wszystkich zebranych informacji podejmujemy decyzję o Twoim zatrudnieniu. Niezwłocznie kontaktujemy się z Tobą, informując, że to właśnie Ciebie chcielibyśmy zaprosić do współpracy. Przedstawiamy Ci naszą ofertę finansową, potwierdzając raz jeszcze wszelkie ustalenia poczynione na spotkaniach: zakres zadań i obowiązków na stanowisku, przysługujące benefity itp. Ustalamy wspólnie termin rozpoczęcia pracy i zapraszamy Cię na podpisanie umowy.

ETAP 7: Informacja zwrotna

Dbamy o to, by każda osoba, którą zaprosiliśmy na spotkanie – niezależnie od jego wyniku – otrzymała od nas rzetelną informację zwrotną. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące losów swojej aplikacji lub chciałbyś/abyś uzyskać bardziej szczegółowe informacje o negatywnym (tym razem) wyniku rekrutacji, pisz na adres: rekrutacja@rsmpoland.pl. Odpowiemy na Twoje pytania, a jeżeli wyrazisz taką wolę – z chęcią coś doradzimy.

W kwestiach dotyczących kariery w RSM Poland chętnie pomogą:

Szymon SOWIŃSKI
HR & Recruitment Coordinator
Poznań
HR & Recruitment Specialist
Poznań
Patrycja PACHOLCZYK
HR & Recruitment Specialist
Poznań
HR & Recruitment Specialist
Poznań