Poland
Języki

Usługi

Biuro rachunkowe dla start-upów i małych firm

Biuro rachunkowe dla start-upów i małych firm

https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/biuro-rachunkowe-dla-startupow-i-malych-firm.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/biuro-rachunkowe-dla-startupow-i-malych-firm_0.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-08/biuro-rachunkowe-dla-startupow.png

Wystawianie faktur, sporządzanie deklaracji VAT, wyliczanie kwoty należnego podatku – to tylko niektóre z obowiązków ciążących na początkującym przedsiębiorcy rozpoczynającym swoją działalność biznesową. RSM Poland, jako zaufana firma doradcza, świadczy w ramach outsourcingu rachunkowości kompleksowe usługi księgowe dla małych firm i start-upów oraz oferuje prowadzenie wymaganych przez polskie przepisy ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującą w naszym kraju Ustawą o rachunkowości oraz aktualnym prawem podatkowym.

Księgowi i doradcy podatkowi RSM Poland biorą pod uwagę specyfikę funkcjonowania oraz potrzeby start-upów oraz małych przedsiębiorstw. Na podstawie profesjonalnej analizy ich działalności, nasi specjaliści proponują rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zastępując pracowników działu kadr oraz księgowości.

Oferujemy pełne wsparcie w zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa, w tym również:

  • rozliczanie transakcji opartych o technologię blockchain oraz transakcji walutowych (a także prowadzenie ich odrębnej ewidencji, która przyda się w czasie wypełniania deklaracji PIT-38 i wyliczania podatku dochodowego na koniec roku);
  • raportowanie zarządcze, czyli przedstawianie danych, które wspomogą proces podejmowania decyzji dotyczących przyszłości firmy;
  • sporządzanie odrębnej ewidencji kosztów (w przypadku uzyskania dotacji europejskich lub krajowych);
  • obsługa rachunków bankowych i przejęcie odpowiedzialności za terminowe opłacanie faktur.

Biuro rachunkowe RSM Poland zadba o skuteczną realizację bieżących procesów księgowych, co pozwoli prowadzącemu mały biznes Klientowi nie tylko terminowo wywiązywać się z zobowiązań wobec państwa i organów podatkowych, lecz przede wszystkim skupić się na rozwijaniu swojej firmy. Nasi doświadczeni księgowi są gwarancją tego, że dokumentacja będzie bezpieczna, a sprawy finansowe i księgi rachunkowe prowadzone w sposób staranny i profesjonalny.

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych