RSM Poland
Języki

Języki

Biuro rachunkowe dla start-upów i małych firm

Wystawianie faktur, sporządzanie deklaracji VAT, wyliczanie kwoty należnego podatku – to tylko niektóre z obowiązków ciążących na początkującym przedsiębiorcy rozpoczynającym swoją działalność biznesową. RSM Poland, jako zaufana firma doradcza, świadczy w ramach outsourcingu rachunkowości kompleksowe usługi księgowe dla małych firm i start-upów oraz oferuje prowadzenie wymaganych przez polskie przepisy ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującą w naszym kraju Ustawą o rachunkowości oraz aktualnym prawem podatkowym.

Księgowi i doradcy podatkowi RSM Poland biorą pod uwagę specyfikę funkcjonowania oraz potrzeby start-upów oraz małych przedsiębiorstw. Na podstawie profesjonalnej analizy ich działalności, nasi specjaliści proponują rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zastępując pracowników działu kadr oraz księgowości.

Przekonaj się, jak możemy pomóc i Tobie ZAPYTAJ O OFERTĘ

Oferujemy pełne wsparcie w zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa, w tym również:

  • rozliczanie transakcji opartych o technologię blockchain oraz transakcji walutowych (a także prowadzenie ich odrębnej ewidencji, która przyda się w czasie wypełniania deklaracji PIT-38 i wyliczania podatku dochodowego na koniec roku);
  • raportowanie zarządcze, czyli przedstawianie danych, które wspomogą proces podejmowania decyzji dotyczących przyszłości firmy;
  • sporządzanie odrębnej ewidencji kosztów (w przypadku uzyskania dotacji europejskich lub krajowych);
  • obsługa rachunków bankowych i przejęcie odpowiedzialności za terminowe opłacanie faktur.

Biuro rachunkowe RSM Poland zadba o skuteczną realizację bieżących procesów księgowych, co pozwoli prowadzącemu mały biznes Klientowi nie tylko terminowo wywiązywać się z zobowiązań wobec państwa i organów podatkowych, lecz przede wszystkim skupić się na rozwijaniu swojej firmy. Nasi doświadczeni księgowi są gwarancją tego, że dokumentacja będzie bezpieczna, a sprawy finansowe i księgi rachunkowe prowadzone w sposób staranny i profesjonalny.

Przekonaj się, jak możemy pomóc i Tobie ZAPYTAJ O OFERTĘ
Barbara BIRYŁO, Accounting & Payroll Partner

Barbara BIRYŁO

Accounting & Payroll Partner

+48 91 4040 567

Kontakt: Barbara BIRYŁO