Poland
Języki

Barbara BIRYŁO

Accounting & Payroll Partner

Barbara jest certyfikowaną księgową (nr certyfikatu: 47436), absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie uzyskała tytuł magistra na kierunku Finanse i Bankowość oraz absolwentką Studiów Podyplomowych Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Ukończyła także Wyższą Szkołę Zawodową Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego „OECONOMICUS” o specjalności rachunkowość zarządcza.

Do RSM Poland dołączyła w 2017 roku, obejmując stanowisko dyrektora Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych w Szczecinie. W roku 2019 została Accounting & Payroll Partnerem. Zarządza pracą Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, Działu Administracji oraz Działu Kadr i Płac w biurze w Szczecinie.

Barbara jest specjalistą w kierowaniu i zarządzaniu działami księgowości oraz kadr i płac. Posiada bogate doświadczenie z zakresu zarządzania działalnością operacyjną, wdrażania standardów i procesów w branży outsourcingu księgowego, które zdobyła m.in. zarządzając działami księgowymi w firmach outsourcingowych. Barbara specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek kapitałowych i doradztwie w zakresie księgowości.

Prywatnie jest żoną i matką. Uwielbia podróże, kontakt z przyrodą i zagłębianie się w lekturze.

 

Stanowisko:
Accounting & Payroll Partner
Lokalizacja:
Szczecin