RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland – audyt finansowy, doradztwo podatkowe, księgowość, kadry i płace, doradztwo prawne

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla biznesu

RSM Poland to więcej niż biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska –  to przede wszystkim profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. 

Jesteśmy częścią globalnej organizacji

Jesteśmy częścią RSM – wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada ponad 820 biur w 120 krajach i zatrudnia 48.000 specjalistów na świecie. Dwukrotnie otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Network of the Year, przyznawaną przez International Accounting Bulletin (więcej o IAB przeczytają Państwo tutaj).

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku usług doradczych

Jesteśmy 10. największą firmą audytorską w Polsce (według Rankingu firm audytorskich dziennika Rzeczpospolita z 27 kwietnia 2021 roku) oraz najskuteczniejszą firmą doradztwa podatkowego (według Rankingu Dziennika Gazeta Prawna z 13 marca 2013 roku). W ciągu roku przeprowadzamy audyt aktywów o wartości ponad 2,5 mld euro, księgujemy więcej niż 200.000 faktur, sporządzamy listy płac dla blisko 50.000 osób oraz około 12.000 deklaracji podatkowych.

Stawiamy na rozwój

Od momentu rozpoczęcia działalności w 1996 roku zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym potrafimy przewidzieć rodzące się możliwości i wyzwania oraz możemy zaoferować rozwiązania, które przyniosą wartość dodaną Państwa firmie. Z biur w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach świadczymy najwyższej jakości usługi, przekraczające oczekiwania naszych Klientów. Naszym celem jest ciągły i dynamiczny rozwój oraz objęcie pozycji jednej z największych w Polsce firm księgowych, audytorskich i doradczych. ​

Zapraszamy do kontaktu! 

e-mail: biuro@rsmpoland.pl