Poland
Języki

Audyt finansowy, doradztwo podatkowe, księgowość, kadry i płace, doradztwo prawne

W skrócie o RSM Poland

About RSM Poland

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla biznesu

RSM Poland to więcej niż biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska – to przede wszystkim profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie.

About RSM Poland

Jesteśmy częścią globalnej organizacji

Jesteśmy częścią RSM – wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada ponad 820 biur w 120 krajach i zatrudnia 64.000 specjalistów na świecie. Dwukrotnie otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Network of the Year, przyznawaną przez International Accounting Bulletin

About RSM Poland

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku usług doradczych

Jesteśmy 10. największą firmą audytorską w Polsce (według Rankingu firm audytorskich dziennika Rzeczpospolita z 27 kwietnia 2021 roku) oraz najskuteczniejszą firmą doradztwa podatkowego (według Rankingu Dziennika Gazeta Prawna z 13 marca 2013 roku). W ciągu roku przeprowadzamy audyt aktywów o wartości ponad 2,5 mld euro, księgujemy więcej niż 200.000 faktur, sporządzamy listy płac dla blisko 50.000 osób oraz około 12.000 deklaracji podatkowych.

About RSM Poland

Stawiamy na rozwój

Od momentu rozpoczęcia działalności w 1996 roku zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym potrafimy przewidzieć rodzące się możliwości i wyzwania oraz możemy zaoferować rozwiązania, które przyniosą wartość dodaną Państwa firmie. Z biur w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach świadczymy najwyższej jakości usługi, przekraczające oczekiwania naszych Klientów. Naszym celem jest ciągły i dynamiczny rozwój oraz objęcie pozycji jednej z największych w Polsce firm księgowych, audytorskich i doradczych. ​

RZETELNOŚĆ

JAKOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

PEWNOŚĆ

 

To 4 najważniejsze wyznaczniki naszej pracy.

Każdego dnia wymagamy od siebie więcej i dlatego z każdym dniem stajemy się lepsi.

Na polskim rynku działamy od ponad 25 lat. Przez ten czas zyskaliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie. Udało nam się także stworzyć unikatowy zespół najlepszych specjalistów.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i wychodząc z tego założenia dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

Naszą firmę tworzą nasi Klienci, których potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Oferujemy im kompleksową obsługę dostosowaną indywidualnie do ich potrzeb. To nasi Klienci decydują o wachlarzu naszych usług, a my dajemy im możliwość rozwoju i wzrostu na każdym etapie ich działalności.

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że nasze podejście jest gwarancją obopólnego sukcesu.

Historia naszej firmy

Zaczynaliśmy jako kilkuosobowe biuro prawno-podatkowe

Działalność w Polsce rozpoczynaliśmy w czasach, gdy przedsiębiorcy dopiero zaczynali zdawać sobie sprawę, jak ważne dla ich funkcjonowania jest fachowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Pierwsze kroki na rynku firm doradczych stawialiśmy w 1991 roku jako Biuro Prawno – Podatkowe. W 1996 roku, w związku z gwałtownym wzrostem popytu na nasze usługi, nastąpiło wyodrębnienie dwóch niezależnie działających podmiotów: Kancelarii Prawnej oraz Spółki Doradztwa Podatkowego Spółki Akcyjnej, która była trzecim tego typu przedsiębiorstwem w Polsce. W roku 2004 uczyniliśmy kolejny krok w segmentacji naszej działalności, wydzielając z naszych struktur część konsultingową – Europejskie Doradztwo Gospodarcze Spółkę Akcyjną. Zmiany te związane były z coraz większym zapotrzebowaniem na usługi doradztwa gospodarczego. Uzupełnienie naszej oferty o usługi audytorskie nastąpiło na początku 2005 roku, wraz z powstaniem Spółki Audytorskiej.

Dołączyliśmy do sieci RSM

W połowie 2009 roku, po trwającym ponad pół roku procesie due diligence, zostaliśmy jedyną w Polsce firmą członkowską RSM International. 26 października 2015 roku zmieniliśmy nazwę na „RSM” w związku z globalnym rebrandingiem sieci RSM International. Szósta co do wielkości sieć audytorska, podatkowa i konsultingowa na świecie przyjęła nazwę „RSM” jako globalną nazwę marki dla wszystkich firm członkowskich. Przyjęcie wspólnej nazwy wzmocni ogólnoświatową pozycję sieci RSM jako doradcy dla przedsiębiorczych i zorientowanych na rozwój organizacji. Wszyscy członkowie sieci pozostaną niezależnymi firmami, ale będą działać pod wspólną marką RSM. Dzięki współpracy w ramach sieci RSM możemy jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów wiedzą i doświadczeniem zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym. 

Rozwinęliśmy Grupę RSM Poland

W pierwszych dniach czerwca 2019 roku RSM Poland sfinalizowała zakup Denzel Polska, biura rachunkowego o ugruntowanej pozycji na rynku usług doradczych w Katowicach. W wyniku przejęcia, Zespół RSM Poland liczy już ponad 250 profesjonalnych pracowników – doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, specjalistów z zakresu kadr i płac, prawników oraz doświadczonych konsultantów, którzy z nowoczesnych biur w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach świadczą dla Klientów pełen wachlarz usług doradczych pod wspólną marką RSM.

Dziś nasi specjaliści wsparci wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów przedsiębiorców z każdej niemal branży pomagają naszym Klientom, świadcząc najwyższej klasy usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego, gospodarczego, audytu a także księgowości oraz pozyskiwania funduszy unijnych. Tak szeroka oferta usług pozwala naszym Klientom zyskać pewność, że jakichkolwiek przeszkód nie napotkaliby w swej działalności gospodarczej, to ich pokonanie we współpracy z nami nie będzie stanowić żadnego problemu.

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych