RSM Poland
Języki

Języki

O RSM Poland

RSM Poland – audyt, doradztwo podatkowe, księgowość, payroll, doradztwo prawne

Witamy na naszej stronie internetowej!

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 750 biur w 116 krajach i zatrudnia 41.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to więcej niż biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska. RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół specjalistów oferujemy przedsiębiorcom z sektora małych, średnich i dużych firm kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w Polsce. Dla korporacji międzynarodowych i dynamicznie rozwijających się firm krajowych świadczymy najwyższej jakości usługi audytu, outsourcingu rachunkowości, dokumentacji kadrowo-płacowej i raportowania oraz doradztwa prawnego i transakcyjnego. Wspieramy inwestorów w zakładaniu i organizacji firm oraz pomagamy w ich rejestracji.

Nasze doradztwo opiera się na głębokiej analizie branży, w której funkcjonuje przedsiębiorstwo Klienta. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, ciągłemu śledzeniu zmian w prawie i uważnemu obserwowaniu trendów gospodarczych staliśmy się ekspertami w takich sektorach jak: motoryzacyjny (automotive), informatyczny (IT), energii odnawialnej (OZE), nieruchomości i budownictwa (RE development & construction services), sieci handlu detalicznego (retail) oraz spożywczy (żywność i napoje).

Jesteśmy wsparciem dla Klientów na każdym etapie ich działalności. Rozumiemy i kompleksowo dbamy o interesy ich firm zarówno na rynkach krajowych jaki i międzynarodowych. Staramy się zawsze dostrzegać alternatywne rozwiązania. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając naszym Klientom realizować biznesowe cele w najbardziej efektywny i bezpieczny sposób.

Zapraszamy do współpracy!