RSM Poland
Języki

Języki

O RSM Poland

RSM Poland – audyt finansowy, doradztwo podatkowe, księgowość, kadry i płace, doradztwo prawne

Jesteśmy częścią globalnej organizacji

Jesteśmy częścią RSM – wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 750 biur w 116 krajach i zatrudnia 41.000 specjalistów na świecie. Dwukrotnie otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Network of the Year, przyznawaną przez International Accounting Bulletin (więcej o IAB przeczytają Państwo tutaj).

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla biznesu

RSM Poland to więcej niż biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska –  to przede wszystkim profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół 250 specjalistów oferujemy przedsiębiorcom na każdym etapie prowadzenia ich działalności:

Od momentu rozpoczęcia działalności w 1991 roku zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym potrafimy przewidzieć rodzące się możliwości i wyzwania oraz możemy zaoferować rozwiązania, które przyniosą wartość dodaną Państwa firmie.

Skupiamy się na Państwa potrzebach

Nasze doradztwo opiera się na głębokiej analizie branży, w której funkcjonuje Państwa przedsiębiorstwo. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, ciągłemu śledzeniu zmian w prawie i uważnemu obserwowaniu trendów gospodarczych staliśmy się ekspertami w takich sektorach jak:

  • motoryzacja (automotive),
  • technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT),
  • energia odnawialna, OZE (renewable energy),
  • nieruchomości i budownictwo (RE development & construction services),
  • sieci handlu detalicznego (retail networks),
  • przetwarzanie żywności i napojów (food & beverages).

Gwarantujemy 100% satysfakcji

Rozumiemy i kompleksowo dbamy o interesy naszych Klientów zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych. Dzięki sprawnej i ścisłej współpracy wewnątrz sieci RSM wspieramy Klientów w rozpoczęciu i prowadzeniu biznesu w Polsce oraz wszędzie tam, gdzie zechcą rozwijać swój potencjał. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając Państwu w realizowaniu celów biznesowych w najbardziej efektywny i bezpieczny sposób.

Jesteśmy 10. największą firmą audytorską w Polsce (według Rankingu firm audytorskich dziennika Rzeczpospolita z 18 kwietnia 2016 roku) oraz najskuteczniejszą firmą doradztwa podatkowego (według Rankingu Dziennika Gazeta Prawna z 13 marca 2013 roku). W ciągu roku przeprowadzamy audyt aktywów o wartości ponad 2,5 mld euro, księgujemy więcej niż 200.000 faktur, sporządzamy listy płac dla bisko 50.000 osób oraz około 12.000 deklaracji podatkowych.

Zapraszamy do kontaktu! 

e-mail: biuro@rsmpoland.pl