RSM Poland
Języki

Języki

Oprogramowanie ERP NetSuite

NetSuite to czołowe oprogramowanie ERP oparte na chmurze, które pomaga firmom działać wydajniej i oszczędniej.

 • Jeden system dla całej Twojej firmy
 • Widoczność i kontrola w czasie rzeczywistym nad procesami w Twojej firmie
 • 100% w chmurze – bez kosztów utrzymania i aktualizacji
 • Najlepsze oprogramowanie do konsolidacji finansowej w międzynarodowych firmach z branży usług profesjonalnych, fintech, high-tech, przedsiębiorców i dystrybutorów
Jesteś zainteresowany kupnem licencji NetSuite?WYŚLIJ ZAPYTANIE

Przewodnik po modułach NetSuite

Możliwości oprogramowania, którego używasz do obsługi firmy, powinny rozszerzać się wraz z jej rozwojem. Platforma NetSuite oferuje modułowe rozwiązanie i zapewnia szeroki zakres funkcjonalności, dzięki czemu Twoje unikalne potrzeby biznesowe zawsze będą zaspokojone.

 • NetSuite OneWorld zapewnia jeden skonsolidowany system dla wszystkich oddziałów globalnych przedsiębiorstw. Moduł ten pozwoli Twojemu zespołowi finansowemu automatycznie dostosować się do lokalnych wymogów podatkowych i prawnych oraz umożliwi korzystanie z krajowej waluty. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł kontrolować w czasie rzeczywistym wszystkie procesy w firmie oraz zyskasz większą elastyczność podczas zakładania nowych oddziałów.
 • NetSuite Advanced Financials wprowadza dodatkowe możliwości zarządzania finansami w zakresie budżetowania, alokacji wydatków, amortyzacji i raportów statystycznych. Moduł ten udostępnia narzędzia do prowadzenia kompleksowej księgowości w 52 krajach, w tym w Polsce. Wraz z modułem finansowym możesz uzyskać dostęp do dodatkowej funkcjonalności w postaci Polskiego Pakietu Lokalizacyjnego, który zapewnia pełną zgodność z polskimi wymaganiami zawartymi w Ustawie o rachunkowości.
 • NetSuite Fixed Assets Management służy do zarządzania aktywami będącymi własnością firmy oraz dzierżawionymi, zapewniając elastyczne harmonogramy amortyzacji i szczegółowe raportowanie aktywów. Moduł ten umożliwia kontrolę aktywów trwałych we wszystkich oddziałach oraz przygotowanie harmonogramów amortyzacji i umorzeń w jednym systemie dzięki adaptacyjnym funkcjom księgowym.
 • NetSuite Planning and Budgeting ułatwia planowanie zarówno w skali całej firmy, jak i poszczególnych działów, dzięki możliwościom modelowania, zatwierdzania i raportowania przepływów pracy w ramach jednego skalowalnego rozwiązania. Dzięki skróceniu czasu  poświęconego na ręczną konsolidację, rozwiązywanie problemów, raportowanie i ładowanie danych, pracownicy działu finansowego mogą przeznaczyć więcej zasobów na analizę strategiczną, która ma większy wpływ na sytuację finansową firmy.
 • NetSuite Procurement usprawnia proces działania związany z zaopatrzeniem w Twojej firmie. Moduł ten pomaga ujednolicić dostawców i stawki za często kupowane towary w całej firmie, automatyzuje procesy zamawiania i zakupów oraz dopasowuje zamówienia zakupu, potwierdzenia i faktury w celu bardziej efektywnego zarządzania przepływem środków pieniężnych. Uzyskaj kontrolę nad wydatkami każdej jednostki zależnej w jednym scentralizowanym systemie przy użyciu tych samych reguł.
 • NetSuite CRM pomaga dostosować i zarządzać wszystkimi aspektami relacji z potencjalnymi i aktualnymi klientami. Dostarcza narzędzi do automatyzacji marketingu, w tym dostęp do historii interakcji, obsługi klienta i wiele innych możliwości. Śledzi sprzedaż i wyniki partnerów, a także dostarcza wyceny, zarządza zamówieniami, prognozuje sprzedaż i integruje się z platformami e-commerce.
 • NetSuite Warehouse Management System pomaga efektywniej zarządzać każdym aspektem operacji magazynowych, od przyjmowania zamówienia po kompletację, liczenie cykli i zwroty. Zapewnia funkcję kontrolowania okresu przydatności, numeru partii i skanowania kodów kreskowych w celu śledzenia i sugerowania lokalizacji składowania, interaktywne pulpity przedstawiające aktywności na magazynie oraz umożliwiające raportowanie i zarządzanie zespołem magazynowym — a to wszystko można wykonać za pomocą mobilnego urządzenia RFID. Przenieś dane magazynowe do chmury i elastycznie rozwijaj swój biznes bez konieczności korzystania z VPN i lokalnej infrastruktury. Uzyskaj dostęp do śledzenia łańcucha dostaw w czasie rzeczywistym we wszystkich swoich oddziałach w jednym scentralizowanym systemie

Koszty związane z NetSuite

Wdrażaj nasze rozwiązanie w swoim tempie. Każda instalacja NetSuite jest wyjątkowa – i tak powinno być. NetSuite jest wysoce skalowalny, konfigurowalny i z łatwością dostosuje się do Twoich potrzeb.

Model wyceny NetSuite jest modułowy i dostosowany do potrzeb klienta. Płacisz tylko za to, z czego korzystasz, a elastyczne warunki finansowania ułatwiają rozpoczęcie pracy. Cena zależy od kilku czynników, w tym wybranej konfiguracji produktu, modułów dodatkowych, łącznej liczby użytkowników i czasu trwania umowy. Minimalny zakup wymaga wyłącznie wykupienia konta podstawowego wraz z loginem dla co najmniej jednego użytkownika. W związku z tym, z rozwiązania NetSuite mogą skorzystać zarówno małe jak i duże firmy, których rozwój będzie płynnie wspierany przez system w przyszłości. Użytkownicy mogą rozszerzyć standardową licencję o zaawansowane moduły i dodawać nowych użytkowników, wykupując dostęp przez dowolną przeglądarkę na platformie Oracle. NetSuite działa w modelu subskrypcyjnym i sam decydujesz, czy chcesz opłacać subskrypcję miesięcznie, rocznie, czy w innych przedziałach czasowych.

Zobacz, jak możemy Ciebie wesprzećWYŚLIJ ZAPYTANIE

Dlaczego warto wybrać RSM?

Jesteśmy częścią RSM - wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w ponad 120 krajach i zatrudnia 48 000 specjalistów na całym świecie.

Z nami uzyskasz dostęp do lokalnego zespołu o globalnym podejściu. W ramach międzynarodowej sieci RSM posiadamy 17 centrów zasobów na całym świecie:

RSM Poland jest największym Partnerem Oracle NetSuite w Polsce. Zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów oraz certyfikowanych programistów i konsultantów NetSuite, którzy rozumieją Twój biznes. Nasi konsultanci pomogli już wielu naszym klientom usprawnić procesy biznesowe i osiągnąć cele strategiczne. Dzięki współpracy z firmą Oracle w ramach programu partnerskiego NetSuite Solution Provider, możemy dostarczać naszym Klientom kompleksowe rozwiązania NetSuite w chmurze oraz sprzedawać licencje NetSuite na preferencyjnych warunkach, oferując największe rabaty na polskim rynku.

Chcesz wiedzieć więcej? Pokażemy Ci NetSuite w działaniu. Bezpłatnie.UMÓW SIĘ TERAZ

Naszym celem jest dostarczenie Ci jak najwięcej informacji, lecz niektóre odpowiedzi dotyczące kosztów NetSuite są ściśle związane z konkretnymi potrzebami Twojej organizacji. W związku z tym, przed wysłaniem oferty zawsze staramy się poznać obecną sytuację i oczekiwania Klientów. Pomaga nam to przygotować rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Hubert SKRUKWA

Hubert SKRUKWA

Head of IT Consulting

+48 22 5600 666

 

Kontakt: Hubert SKRUKWA