Poland
Języki

Usługi

Oprogramowanie ERP NetSuite

Oprogramowanie ERP NetSuite

https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/oprogramowanie-erp.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/oprogramowanie-erp_0.png

NetSuite to czołowe oprogramowanie ERP oparte na chmurze, które pomaga firmom działać wydajniej i oszczędniej.

 • Jeden system dla całej Twojej firmy
 • Widoczność i kontrola w czasie rzeczywistym nad procesami w Twojej firmie
 • 100% w chmurze – bez kosztów utrzymania i aktualizacji
 • Najlepsze oprogramowanie do konsolidacji finansowej w międzynarodowych firmach z branży usług profesjonalnych, fintech, high-tech, przedsiębiorców i dystrybutorów
Jesteś zainteresowany kupnem licencji NetSuite?WYŚLIJ ZAPYTANIE

Przewodnik po modułach NetSuite

Możliwości oprogramowania, którego używasz do obsługi firmy, powinny rozszerzać się wraz z jej rozwojem. Platforma NetSuite oferuje modułowe rozwiązanie i zapewnia szeroki zakres funkcjonalności, dzięki czemu Twoje unikalne potrzeby biznesowe zawsze będą zaspokojone.

 • NetSuite OneWorld zapewnia jeden skonsolidowany system dla wszystkich oddziałów globalnych przedsiębiorstw. Moduł ten pozwoli Twojemu zespołowi finansowemu automatycznie dostosować się do lokalnych wymogów podatkowych i prawnych oraz umożliwi korzystanie z krajowej waluty. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł kontrolować w czasie rzeczywistym wszystkie procesy w firmie oraz zyskasz większą elastyczność podczas zakładania nowych oddziałów.
 • NetSuite Advanced Financials

  wprowadza dodatkowe możliwości zarządzania finansami w zakresie budżetowania, alokacji wydatków, amortyzacji i raportów statystycznych. Moduł ten udostępnia narzędzia do prowadzenia kompleksowej księgowości w 52 krajach, w tym w Polsce. Wraz z modułem finansowym możesz uzyskać dostęp do dodatkowej funkcjonalności w postaci Polskiego Pakietu Lokalizacyjnego, który zapewnia pełną zgodność z polskimi wymaganiami zawartymi w Ustawie o rachunkowości.

  NetSuite Advanced Financials wspiera zarządzanie wieloma budżetami, a także umożliwia monitorowanie budżetu w czasie rzeczywistym. Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom zarządzania wydatkami moduł ten zapewnia zaawansowany system alokacji kosztów, który ułatwia przypisywanie wydatków, a także amortyzację kosztów w czasie dzięki dostępnym harmonogramom amortyzacji. Użytkownicy NetSuite mają możliwość konfiguracji harmonogramów rozliczeń, które można przypisywać na podstawie pozycji zamówienia sprzedaży, a także zintegrować z prowizjami i prognozami sprzedaży.

 • NetSuite Advanced Revenue Management  automatyzuje planowanie, alokację i raportowanie przychodów. Użytkownik NetSuite’a może tworzyć określone reguły rozpoznawania dla każdego oferowanego produktu lub usługi, a następnie łatwo łączyć je z poszczególnymi pozycjami w umowach z klientami. Moduł ten umożliwia automatyzację prognozowania, rozpoznawania, reklasyfikacji, odroczenia i audytu przychodów za pomocą opartej na regułach struktury obsługi zdarzeń. Rozwiązanie to pomaga zespołom finansowym zwiększyć produktywność, widoczność, dokładność i zgodność z obowiązującymi przepisami prawa i jest dostępne dla klientów ze wszystkich branż.
 • NetSuite Fixed Assets Management służy do zarządzania aktywami będącymi własnością firmy oraz dzierżawionymi, zapewniając elastyczne harmonogramy amortyzacji i szczegółowe raportowanie aktywów. Moduł ten umożliwia kontrolę aktywów trwałych we wszystkich oddziałach oraz przygotowanie harmonogramów amortyzacji i umorzeń w jednym systemie dzięki adaptacyjnym funkcjom księgowym.
 • NetSuite Planning and Budgeting ułatwia planowanie zarówno w skali całej firmy, jak i poszczególnych działów, dzięki możliwościom modelowania, zatwierdzania i raportowania przepływów pracy w ramach jednego skalowalnego rozwiązania. Dzięki skróceniu czasu poświęconego na ręczną konsolidację, rozwiązywanie problemów, raportowanie i ładowanie danych, pracownicy działu finansowego mogą przeznaczyć więcej zasobów na analizę strategiczną, która ma większy wpływ na sytuację finansową firmy.
 • NetSuite Procurement usprawnia proces działania związany z zaopatrzeniem w Twojej firmie. Moduł ten pomaga ujednolicić dostawców i stawki za często kupowane towary w całej firmie, automatyzuje procesy zamawiania i zakupów oraz dopasowuje zamówienia zakupu, potwierdzenia i faktury w celu bardziej efektywnego zarządzania przepływem środków pieniężnych. Uzyskaj kontrolę nad wydatkami każdej jednostki zależnej w jednym scentralizowanym systemie przy użyciu tych samych reguł.
 • NetSuite CRM pomaga dostosować i zarządzać wszystkimi aspektami relacji z potencjalnymi i aktualnymi klientami. Dostarcza narzędzi do automatyzacji marketingu, w tym dostęp do historii interakcji, obsługi klienta i wiele innych możliwości. Śledzi sprzedaż i wyniki partnerów, a także dostarcza wyceny, zarządza zamówieniami, prognozuje sprzedaż i integruje się z platformami e-commerce. Moduł NetSuite CRM umożliwia 360-stopniowy widok wszystkich klientów w czasie rzeczywistym, zapewniając scentralizowane i kompleksowe gromadzenie danych dotyczących relacji z klientami.
 • NetSuite Warehouse Management System pomaga efektywniej zarządzać każdym aspektem operacji magazynowych, od przyjmowania zamówienia po kompletację, liczenie cykli i zwroty. Zapewnia funkcję kontrolowania okresu przydatności, numeru partii i skanowania kodów kreskowych w celu śledzenia i sugerowania lokalizacji składowania, interaktywne pulpity przedstawiające aktywności na magazynie oraz umożliwiające raportowanie i zarządzanie zespołem magazynowym — a to wszystko można wykonać za pomocą mobilnego urządzenia RFID. Przenieś dane magazynowe do chmury i elastycznie rozwijaj swój biznes bez konieczności korzystania z VPN i lokalnej infrastruktury. Uzyskaj dostęp do śledzenia łańcucha dostaw w czasie rzeczywistym we wszystkich swoich oddziałach w jednym scentralizowanym systemie.
 • NetSuite Electronic Bank Payments wprowadza do NetSuite funkcjonalność bankowości elektronicznej, która obejmuje płatności w ramach elektronicznego transferu środków (EFT), zwroty dla klientów i płatności klientów (polecenia zapłaty), a także zapobieganie oszustwom za pośrednictwem usługi Positive Pay oferowanej przez wiodące banki. Moduł ten umożliwia użytkownikom NetSuite przetwarzanie płatności bankowych rachunków dostawców, wydatków pracowniczych, prowizji dla partnerów i pracowników oraz zwrotów dla klientów, a także otrzymywanie płatności bankowych od klientów.
 • NetSuite WIP and Routings włączenie funkcji WIP i Routing w NetSuite daje firmom możliwość zdefiniowania optymalnych tras procesu produkcyjnego, zasobów potrzebnych do ukończenia procesu oraz oczekiwanego czasu i wymaganych kosztów. Routing (wyznaczanie tras) stanowi również podstawę mechanizmu planowania wydajności o nieskończonej pojemności, który może pomóc w określeniu, które zasoby są nadmiernie lub niedostatecznie wykorzystywane. Wreszcie, przygotowanie kosztów materiałów zużywanych podczas procesu produkcyjnego tworzy pełny obraz kosztów procesu, zanim zostanie on sfinalizowany i zatwierdzony w GL.
 • NetSuite Work Orders and Assemblies NetSuite można łatwo skonfigurować i dostosować do potrzeb przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości i rodzaju działalności. Dla wielu producentów pierwszym krokiem jest wdrożenie modułu Work Orders and Assembly. Włączenie tej funkcji umożliwia użytkownikom definiowanie elementów zespołu (assembly items), budowanie złożonych, wielopoziomowych zestawień materiałów (BOM), tworzenie zleceń pracy, rejestrowanie wersji montażowych i przywracanie komponentów przy minimalnym wysiłku. Moduł ten daje kontrolę i widoczność na etapie produkcji oraz podczas realizacji zamówień i można go łatwo dostosować do wymagań poszczególnych producentów.
 • NetSuite Project Management dostarcza kierownikom projektów wizualną analizę statusu poszczególnych projektów. Menedżerowie mogą na bieżąco śledzić kluczowe wskaźniki efektywności (KPI), weryfikować, które projekty są realizowane na czas i w ramach określonego budżetu. W przypadku opóźnień, przy pomocy pulpitu nawigacyjnego można szybko przejść do szczegółów projektu i zidentyfikować główną przyczynę poślizgu. Moduł ten umożliwia efektywny nadzór nad poszczególnymi projektami, zapewnia lepszą kontrolę postępów, pomaga zrozumieć rzeczywiste koszty świadczonych usług oraz uzyskać szczegółowy obraz rentowności.

Koszty związane z NetSuite

Wdrażaj nasze rozwiązanie w swoim tempie. Każda instalacja NetSuite jest wyjątkowa – i tak powinno być. NetSuite jest wysoce skalowalny, konfigurowalny i z łatwością dostosuje się do Twoich potrzeb.

Model wyceny NetSuite jest modułowy i dostosowany do potrzeb klienta. Płacisz tylko za to, z czego korzystasz, a elastyczne warunki finansowania ułatwiają rozpoczęcie pracy. Cena zależy od kilku czynników, w tym wybranej konfiguracji produktu, modułów dodatkowych, łącznej liczby użytkowników i czasu trwania umowy. Minimalny zakup wymaga wyłącznie wykupienia konta podstawowego wraz z loginem dla co najmniej jednego użytkownika. W związku z tym, z rozwiązania NetSuite mogą skorzystać zarówno małe jak i duże firmy, których rozwój będzie płynnie wspierany przez system w przyszłości. Użytkownicy mogą rozszerzyć standardową licencję o zaawansowane moduły i dodawać nowych użytkowników, wykupując dostęp przez dowolną przeglądarkę na platformie Oracle. NetSuite działa w modelu subskrypcyjnym i sam decydujesz, czy chcesz opłacać subskrypcję miesięcznie, rocznie, czy w innych przedziałach czasowych.

Zobacz, jak możemy Ciebie wesprzećWYŚLIJ ZAPYTANIE

Dlaczego warto wybrać RSM?

Jesteśmy częścią RSM - wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w ponad 120 krajach i zatrudnia 48 000 specjalistów na całym świecie.

Z nami uzyskasz dostęp do lokalnego zespołu o globalnym podejściu. W ramach międzynarodowej sieci RSM posiadamy 17 centrów zasobów na całym świecie:

RSM Poland jest największym Partnerem Oracle NetSuite w Polsce. Zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów oraz certyfikowanych programistów i konsultantów NetSuite, którzy rozumieją Twój biznes. Nasi konsultanci pomogli już wielu naszym klientom usprawnić procesy biznesowe i osiągnąć cele strategiczne. Dzięki współpracy z firmą Oracle w ramach programu partnerskiego NetSuite Solution Provider, możemy dostarczać naszym Klientom kompleksowe rozwiązania NetSuite w chmurze oraz sprzedawać licencje NetSuite na preferencyjnych warunkach, oferując największe rabaty na polskim rynku.

Chcesz wiedzieć więcej? Pokażemy Ci NetSuite w działaniu. Bezpłatnie.UMÓW SIĘ TERAZ

Naszym celem jest dostarczenie Ci jak najwięcej informacji, lecz niektóre odpowiedzi dotyczące kosztów NetSuite są ściśle związane z konkretnymi potrzebami Twojej organizacji. W związku z tym, przed wysłaniem oferty zawsze staramy się poznać obecną sytuację i oczekiwania Klientów. Pomaga nam to przygotować rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nasi specjaliści

Head of IT Consulting
Warszawa

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych