Poland
Języki

Usługi

IT Consulting

IT Consulting

Technologia odgrywa kluczową rolę w rozwoju i osiąganiu strategicznych celów biznesowych. Scentralizowanie danych, automatyzacja procesów i uproszczenie skomplikowanego raportowania pozwalają firmom zwiększyć wydajność i konkurować na globalnym rynku.

W RSM Poland specjalizujemy się w implementacji, optymalizacji i usługach lokalizacyjnych  (tłumaczeniu i dostosowywaniu do polskich wymagań i standardów) oprogramowania w chmurze Oracle NetSuite. Jesteśmy największym oficjalnym Partnerem Oracle NetSuite w Polsce i zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów oraz certyfikowanych programistów i konsultantów NetSuite, którzy rozumieją biznes naszych klientów. We wdrożeniach i rozwoju zintegrowanych systemów informatycznych wspieramy zarówno mniejsze i średnie firmy, jak też duże przedsiębiorstwa i korporacje międzynarodowe z różnych branż.

Nasze doradztwo w zakresie oprogramowania ERP w chmurze obejmuje przede wszystkim:

  • Analizę potrzeb informacyjnych organizacji;
  • Ocenę obecnego systemu informatycznego;
  • Sformułowanie wymagań wobec pożądanego systemu IT;
  • Wsparcie w negocjowaniu umowy wdrożeniowej i licencyjnej z Oracle NetSuite;
  • Nadzór nad pracami wdrożeniowymi;
  • Konfigurację i optymalizację systemu pod kątem oczekiwań informacyjnych firmy oraz zgodności z przepisami.

Rozwiązania IT nabierają coraz większego znaczenia dla naszych Klientów, a nowoczesne zintegrowane systemy zarządzania procesami w przedsiębiorstwie są postrzegane jako przyszłość każdego biznesu. Usprawniają funkcjonowanie strategicznych działów firmy (w tym działów finansowo-księgowych), standaryzują procesy oraz przyspieszają obieg informacji, umożliwiając kadrze zarządzającej podejmowanie pewniejszych i szybszych decyzji.

Roadmap 2024 dla Polskiego Pakietu Lokalizacyjnego Oracle NetSuite

25 stycznia 2024
Zespół IT Consultingu RSM Poland po raz kolejny prezentuje plan rozwoju Polskiego Pakietu Lokalizacyjnego, tym razem na 2024 rok. Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jakim kierunku będziemy rozwijać nasz produkt, zapoznaj się z opisem nowych funkcjonalności i usprawnień.

Wprowadzenie transakcji zakupu z księgowaniem VAT należnego i naliczonego w systemie NetSuite

5 stycznia 2024
Współpraca z kontrahentami zagranicznymi to codzienność dla wielu polskich podmiotów, z którą wiążą się ściśle określone obowiązki w zakresie raportowania oraz prezentacji podatku VAT. Jednym z nich jest stosowanie tzw. mechanizmu odwrotnego obciążenia.

Moduł KSeF w Polskim Pakiecie Lokalizacyjnym Oracle NetSuite

14 listopada 2023
Krajowy System e-Faktur to platforma do wystawiania i otrzymywania faktur drogą elektroniczną. Korzystanie z ogólnokrajowej platformy wymiany faktur VAT w obrocie stanie się dla podatników obowiązkowe od 1 lipca 2024 r. Moduł KSeF dostępny w Polskim Pakiecie Lokalizacyjnym Oracle NetSuite to kompleksowe rozwiązanie chmurowe do zarządzania dokumentami elektronicznymi.

RSM Poland bierze udział w targach Retail Show Exhibition & Conference

13 listopada 2023
Nasz Zespół z działu IT Consulting weźmie udział w targach Retail Show 2023. Od 22 do 23 listopada, w godzinach 9:00-17:00 będziemy na Państwa czekać na stanowisku nr F02 w EXPO XXI w Warszawa przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. 

Wprowadzanie korekty faktury sprzedaży w Oracle NetSuite

23 sierpnia 2023
Kontynuujemy serię wpisów blogowych z cyklu „Tips & Tricks”, w której nasi specjaliści z działu IT Consulting dzielą się praktycznymi poradami związanymi z funkcjonalnościami oprogramowania ERP w chmurze Oracle NetSuite. Tym razem przygotowaliśmy dla Was przydatne informacje dotyczące wprowadzania korekty faktur sprzedaży. Zachęcamy do lektury!

Nasi specjaliści

Head of IT Consulting
Warszawa

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych