Poland
Języki

Usługi

IT Consulting

IT Consulting

Technologia odgrywa kluczową rolę w rozwoju i osiąganiu strategicznych celów biznesowych. Scentralizowanie danych, automatyzacja procesów i uproszczenie skomplikowanego raportowania pozwalają firmom zwiększyć wydajność i konkurować na globalnym rynku.

W RSM Poland specjalizujemy się w implementacji, optymalizacji i usługach lokalizacyjnych  (tłumaczeniu i dostosowywaniu do polskich wymagań i standardów) oprogramowania w chmurze Oracle NetSuite. Jesteśmy największym oficjalnym Partnerem Oracle NetSuite w Polsce i zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów oraz certyfikowanych programistów i konsultantów NetSuite, którzy rozumieją biznes naszych klientów. We wdrożeniach i rozwoju zintegrowanych systemów informatycznych wspieramy zarówno mniejsze i średnie firmy, jak też duże przedsiębiorstwa i korporacje międzynarodowe z różnych branż.

Nasze doradztwo w zakresie oprogramowania ERP w chmurze obejmuje przede wszystkim:

  • Analizę potrzeb informacyjnych organizacji;
  • Ocenę obecnego systemu informatycznego;
  • Sformułowanie wymagań wobec pożądanego systemu IT;
  • Wsparcie w negocjowaniu umowy wdrożeniowej i licencyjnej z Oracle NetSuite;
  • Nadzór nad pracami wdrożeniowymi;
  • Konfigurację i optymalizację systemu pod kątem oczekiwań informacyjnych firmy oraz zgodności z przepisami.

Rozwiązania IT nabierają coraz większego znaczenia dla naszych Klientów, a nowoczesne zintegrowane systemy zarządzania procesami w przedsiębiorstwie są postrzegane jako przyszłość każdego biznesu. Usprawniają funkcjonowanie strategicznych działów firmy (w tym działów finansowo-księgowych), standaryzują procesy oraz przyspieszają obieg informacji, umożliwiając kadrze zarządzającej podejmowanie pewniejszych i szybszych decyzji.

Wprowadzanie korekty faktury sprzedaży w Oracle NetSuite

23 sierpnia 2023
Kontynuujemy serię wpisów blogowych z cyklu „Tips & Tricks”, w której nasi specjaliści z działu IT Consulting dzielą się praktycznymi poradami związanymi z funkcjonalnościami oprogramowania ERP w chmurze Oracle NetSuite. Tym razem przygotowaliśmy dla Was przydatne informacje dotyczące wprowadzania korekty faktur sprzedaży. Zachęcamy do lektury!

3 sposoby na rozliczenie dokumentu Expense Report w Oracle NetSuite

26 maja 2023
Rozpoczynamy nową serię wpisów blogowych z cyklu „Tips & Tricks”, w której nasi specjaliści z działu IT Consulting dzielą się praktycznymi poradami związanymi z funkcjonalnościami oprogramowania ERP Oracle NetSuite. W pierwszym artykule prezentujemy 3 sposoby na rozliczenie dokumentu Expense Report. Zachęcamy do lektury!

Oracle NetSuite – aktualizacja Pakietu Lokalizacyjnego 2022.1

16 grudnia 2022
Polski Pakiet Lokalizacyjny (PLP) wprowadza rozszerzenie oryginalnej funkcjonalności w Oracle NetSuite. To zestaw modułów zaprojektowanych tak, by w pełni wspierać Twój system finansowy NetSuite, w zgodzie z polskimi wymaganiami zawartymi w Ustawie o rachunkowości. Nasz zespół regularnie aktualizuje moduł PLP, w związku z czym prezentujemy najnowsze funkcjonalności i ulepszenia wersji oprogramowania Oracle NetSuite Polski Pakiet Lokalizacyjny 2022.1.
RSM_Poland_Graphic_IT_Future_Expo_Oracle

RSM Poland bierze udział w targach IT Future Expo 2022 w Warszawie

8 września 2022
Nasz Zespół z działu IT Consulting bierze udział w targach IT Future Expo. 22 września będziemy na Państwa czekać na stanowisku nr 44 na Stadionie Legii w Warszawie.

Oracle NetSuite – aktualizacja Pakietu Lokalizacyjnego 2021.4

17 listopada 2021
Polski Pakiet Lokalizacyjny (PLP) wprowadza rozszerzenie oryginalnej funkcjonalności w NetSuite Oracle. To zestaw modułów zaprojektowanych tak, by w pełni wspierać Twój system finansowy NetSuite, w zgodzie z polskimi wymaganiami zawartymi w Ustawie o rachunkowości. Nasz zespół regularnie aktualizuje moduł PLP, w związku z czym prezentujemy najnowsze funkcjonalności i ulepszenia wersji oprogramowania Oracle NetSuite Polski Pakiet Lokalizacyjny 2021.4.

Nasi specjaliści

Head of IT Consulting
Warszawa

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych