Poland
Języki

Usługi

Zastępstwo personelu księgowego

Zastępstwo personelu księgowego

https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/zastepstwo-personelu-ksiegowego.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/zastepstwo-personelu-ksiegowego_0.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-08/zastepstwo-personelu-ksiegowego.png

Co zrobić, kiedy księgowa odchodzi na urlop macierzyński? Kto może zastąpić głównego księgowego, który odchodzi na zwolnienie chorobowe?

Długa nieobecność lub niespodziewane odejście kluczowego personelu finansowo-księgowego utrudnia przedsiębiorstwom prawidłowe działanie. Firma, która znalazła się w takiej sytuacji, może jednak łatwo uniknąć chaosu. Jako doświadczone biuro rachunkowe oddajemy do Państwa dyspozycji osoby należące do naszej kadry specjalistów ds. procesów finansowych.

Skierowana do przedsiębiorców usługa tymczasowego zastąpienia pracowników działu księgowego

Ciągła i konsekwentna praca działu księgowości jest kluczowa dla rozwoju przedsiębiorstwa, a terminy podatkowe i Urząd Skarbowy nie czekają na nikogo. Dlatego oferujemy usługę wsparcia księgowego i udostępniamy Państwu ekspertów, którzy w sytuacjach awaryjnych i kryzysowych wkraczają na miejsce nieobecnego personelu.

Wiemy, że każda firma ma swój własny sposób działania, więc, świadcząc usługę zastępstwa księgowego, stawiamy na elastyczny model współpracy. To Państwo decydujecie, na jakim systemie finansowo-księgowym będziemy pracować, ile będzie trwać współpraca i jaki będzie zakres naszych działań.

Gwarantujemy, że nasi specjaliści mają ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z podmiotami z różnych branż. Zastępując pracowników z działu księgowego wykonają więc dla Państwa zarówno proste, codzienne zadania, jak i wypełnią trudniejsze obowiązki.

Z nami nie musisz się martwić o braki kadrowe i nieobecności w księgowości

Nasi księgowi szybko wdrożą się w sposób działania Państwa firmy oraz obsłużą systemy finansowo-księgowe takie jak Comarch ERP Optima, Oracle NetSuite, SAP 4HANA, Navision i Symfonia. Wiemy, że w przypadku rozliczeń czas jest często kluczowy. Dlatego też – aby praca była bardziej efektywna – podczas realizowania obowiązków sprawozdawczych oraz pracy nad zamknięciem ksiąg zaproponujemy Państwu skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań i elektronicznego obiegu dokumentów.

Zasady okresowego udostępnienia księgowych i głównych księgowych RSM Poland

W ramach naszej usługi zastępstwa księgowego, eksperci RSM Poland przejmują obowiązki zarówno szeregowych pracowników działów finansowych, jak i głównych księgowych. Wedle potrzeby proponujemy Państwu dwa modele zdalnej współpracy:

  • Wariant podstawowy – ustalamy konkretne dni i godziny pracy, w trakcie których księgowy RSM Poland zostaje oddelegowany do Państwa dyspozycji.
  • Wariant kompleksowy – czyli droższa i wymagająca od Państwa mniej zaangażowania wersja zastępstwa księgowego. Od wariantu podstawowego różni się tym, że dodaje nadzór naszego Supervisora, który kontroluje realizację zadań i zdejmuje z barków klienta proces mikrozarządzania usługą i personelem.
     

W obu przypadkach oferujemy Państwu obsługę w języku polskim lub angielskim oraz otwartość i wyrozumiałość przy ustalaniu ram czasowych współpracy.

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych