Poland
Języki

Po godzinach

1 czerwca 2023 r. 

11 506 z wymaganych 10 000 kilometrów – taki dystans pokonali pracownicy RSM Poland, ich rodziny, przyjaciele oraz inne osoby, do których dotarły wieści o naszej majowej kampanii charytatywnej #10km4KidsRSM.

Zasady wyzwania były proste: za każde 10 km – przebiegnięte lub przejechane rowerem w trakcie trzech tygodni trwania akcji – nasza firma zobowiązała się do przekazania 50 zł na organizację pomagającą dzieciom w potrzebie.

Wspólnymi siłami udało nam się osiągnąć maksymalną możliwą pulę pieniędzy, czyli 50 000 PLN! Środki trafiły w Dniu Dziecka na konto Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych i przekazane zostały na wsparcie Hospicjum Domowego dla Dzieci. Fundację wybrała Anna MAJ, która, z grona naszych pracowników, jednorazowo pokonała najdłuższą trasę (ponad 70 km).

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą inicjatywę i mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze przy podobnych działaniach niebawem! Wiemy, że w RSM Poland pracują ludzie o wielkich sercach, a zainteresowanie, z jakim spotkała się akcja #10km4KidsRSM, jedynie dodaje nam skrzydeł!
1685611060083.jpg

 

12 grudnia 2022 r.

W tym roku – tak jak i w poprzednim – nasi pracownicy zaangażowali się w świąteczne zbiórki darów! Tym razem robiliśmy to z myślą o kombatantach II Wojny Światowej (w ramach akcji Paczka dla Bohatera, do której wsparcia gorąco zachęcamy) oraz o Domu Samotnej Matki i Schroniska dla Bezdomnych Kobiet w Poznaniu.
Dzięki wspólnemu wysiłkowi, udało nam się dostarczyć potrzebującym ogrom produktów potrzebnych na co dzień. Tak chętny do niesienia pomocy i dzielenia się z innymi zespół to prawdziwy skarb. Dziękujemy więc wszystkim zaangażowanym – jesteście wielcy!

 

15.09.2022 r.

Nie pozostajemy obojętni na los przyszłych pokoleń, dlatego podczas corocznej firmowej integracji otrzymaliśmy praktyczne wskazówki na temat tego, co możemy robić w naszych domach, by żyć bardziej ekologicznie. Po ciekawym wykładzie zbudowaliśmy wspólnie hotele dla zapylaczy -  schronienia dla małych, ale niezmiernie istotnych mieszkańców naszej planety, które zainstalowaliśmy później w naszych ogródkach i działkach.

 

3.10.2022 r.

Ule, które zbudowaliśmy (i pięknie pomalowaliśmy) podczas RSM World Day 2022, trafiły do pasieki adopcyjnej w Środzie Wielkopolskiej! Pszczelarze zasiedlili konstrukcje rojami naszych małych owadzich przyjaciół, którzy teraz mogą cieszyć się nie tylko nowymi komfortowymi warunkami mieszkaniowymi, ale też bliskością Obszaru Chronionego Krajobrazu „Bagna Średzkie”. Pszczoły już dzielnie pracują (tak samo jak my) i zapylają okoliczne roślinki… produkując przy tym pyszny miód! Szacujemy, że każdego roku nasi podopieczni wytworzą aż 100 kg miodu, co przełoży się na prawie 240 słoików (po 330 ml każdy)! W sam raz dla każdego pracownika RSM Poland.

 

5.09.2022 r. 

Jak co roku wystartowaliśmy w Poland Business Run i NCDC Business Race. W każdym z naszych biur znalazły się drużyny, które wystartowały w tym honorowym biegu. 137 to liczba beneficjentów, którzy otrzymali pomoc dzięki uczestnikom Poland Business Run 2022! Brawo! Business Run zasponsorował 82 turnusy rehabilitacyjne, 28 protez kończyn i 34 wózki oraz sprzęty ortopedyczne. To pomoc o łącznej wartości ponad miliona złotych!

 
8.07.2022 r.

Dzięki zaangażowaniu naszych Pracowników, przekazaliśmy pieniądze dla Dawida, podopiecznego Fundacja Mam Marzenie, dzięki którym chłopak otrzymał wymarzony komputer do pracy w programach graficznych i muzycznych. A do nas właśnie dotarła statuetka, za którą pięknie dziękujemy!
Wspaniale jest pracować w Zespole, w którym jest tak liczne grono osób o wielkich sercach, zawsze gotowych nieść pomoc potrzebującym #TeamRSM - jesteście cudowni! Razem mamy wielką moc czynienia dobra, które zawsze wraca.

   

5.05.2022 r.

Regularnie angażujemy się w pracownicze zbiórki na rzecz osób z Ukrainy, dotkniętych przez tragiczne skutki wojny. Jesteśmy świadomi ogromu potrzeb ludzi, którzy codziennie stawiają czoła trudnej sytuacji, dlatego razem postanowiliśmy zebrać szeroki wachlarz pomocy humanitarnej. Wspólnymi siłami udało nam się zgromadzić sporo potrzebnych rzeczy – wszystko po to, aby wesprzeć walczących oraz tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy. 
Ponadto, jako firma, zdecydowaliśmy się przekazać 100 000 zł na rzecz fundacji wspierających pomoc dla Ukrainy. Jesteśmy przekonani, że łącząc siły z naszymi pracownikami, możemy zrobić różnicę i pomóc przeciwdziałać skutkom wojny. Działamy z miłością i solidarnością, mając na uwadze wspólne dobro. Razem możemy przyczynić się do lepszego świata!

 
21.01.2022 r.

Przy okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka pamiętamy o starszych osobach potrzebujących pomocy i wspieramy finansowo Fundację Prometeusz Dla Seniorów. Fundacja pomaga emerytom w trudnej sytuacji życiowej: oferuje pomoc prawną, oraz wykup potrzebnych lekarstw, a także pomaga opłacać rachunki. Aktywność charytatywna jest dla nas ważna, dlatego to już kolejna tego typu inicjatywa, w którą się angażujemy - zachęcając jednocześnie wszystkich innych do tego, aby również włączyli się do działań na rzecz potrzebujących. Nie tylko od święta.

 
18.01.2022 r. 

RSM Poland wspiera darowizną Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę   – największą polską organizację pozarządową, odpowiadającą za działanie Telefonu Zaufania.

116 111 – to pod tym numerem udzielana jest bezpłatna pomoc wszystkim dzieciom doświadczającym przemocy i mierzącymi się z trudnymi dla nich problemami i emocjami.

Wiemy, jak wielkie znaczenie ma wsparcie psychologiczne – dlatego właśnie zapewniamy je bezpłatnie naszym pracownikom i wspieramy Fundację w jej dalszym działaniu. Gorąco też zachęcamy wszystkich do pomocy – nie tylko finansowej, ale też poprzez zwrócenie większej uwagi na potrzeby i problemy dzieci.

 
23.12.2021 r.

Nadchodzące święta to przede wszystkim okazja, aby zrobić coś dobrego dla innych. W tym roku RSM Poland zdecydowało się pomóc między innymi poznańskiemu Domowi Samotnej Matki  .

Przez ostatnie dwa tygodnie nasi pracownicy zbierali niezbędną żywność, kosmetyki i zabawki dla dzieci – jak udało nam się dowiedzieć podczas przekazywania produktów wolontariuszom wraz z którymi włączyliśmy się w akcję, liczba uzbieranych darów przekroczyła najśmielsze oczekiwania! Cieszymy się, że w naszej firmie pracują osoby o tak wielkich sercach i dziękujemy za wspólny udział w tej szlachetnej akcji.