RSM Poland
Języki

Języki

 

Auditor’s Masters League

Jak zacząć karierę w finansach?

Zastanawiasz się, czy nie mając doświadczenia możesz zdobyć pracę w jednej z największych firm audytorskich w Polsce? W RSM Poland wychodzimy naprzeciw potrzebom młodych ludzi i w ramach inicjatywy Auditor’s Masters League dajemy szansę na zatrudnienie w naszej należącej do międzynarodowej sieci firmie oferującej audyt finansowy, doradztwo podatkowe, outsourcing księgowości oraz kadr i płac, a także doradztwo prawne.

Zyskaj szansę na zatrudnienie jako Junior w Dziale Audytu RSM Poland

Auditor’s Masters League – w skrócie AML – to bezpłatna inicjatywa skierowana do studentów kierunków ekonomicznych, którzy chcą poznać tajniki pracy w audycie.

Zasady AML są niezwykle proste, a od otrzymania od nas oferty pracy dzieli Cię jedynie kilka kroków. Co musisz zrobić?

  1. Bierz udział w spotkaniach i gościnnych wykładach organizowanych przez uczelniane koła naukowe wraz z RSM Poland. Nasza firma współpracuje z poznańskimi oraz warszawskimi organizacjami studenckimi i stara się, aby zawsze przynajmniej dwa razy w roku pojawić się na wydziałach i kierunkach związanych z ekonomią, by podzielić się praktyczną wiedzą oraz doświadczeniem związanym z pracą audytora.
  2. Rozwiąż przygotowane przez naszych ekspertów zadania. Pod koniec każdego ze spotkań uczestnicy będą mogli wykorzystać zdobytą podczas wykładu wiedzę pisząc krótki test. Zebrane wraz z imionami, nazwiskami i adresami mailowymi odpowiedzi zostaną przez nas sprawdzone i odesłane do Was wraz z konkretnym feedbackiem.
  3. Odwiedź nasze biuro podczas wielkiego finału w czerwcu. Osoby, które najlepiej poradzą sobie z naszymi zadaniami, zaprosimy do siebie na warsztaty – ostatni etap AML. W trakcie tego spotkania wykonamy razem kilka zadań, z którymi na co dzień mierzą się juniorzy i juniorki w naszym Dziale Audytu, pokażemy wam, jak się u nas pracuje.
    Jeśli Ci się u nas spodoba – i wykażesz się wiedzą podczas części praktycznej – po wakacjach będzie na Ciebie czekać oferta pracy w naszym zespole!
     

Auditor’s Masters League to Twoja szansa na pierwszą pracę w audycie

W RSM Poland stawiamy na rozwój – nie tylko firmy, ale też zatrudnionych w niej ludzi. Jeśli zatem chcesz przyspieszyć swoją karierę oraz poznać praktyczne zagadnienia związane z pracą w finansach, nie przegap okazji i czekaj na informacje o naszych wizytach na Twojej uczelni, obserwując nasze profile na Facebooku i LinkedInie.

Kontakt

W kwestiach dotyczących kariery w RSM Poland chętnie pomogą:

Szymon SOWIŃSKI

HR & Recruitment Coordinator w RSM Poland

praca@rsmpoland.pl

szymon.sowinski@rsmpoland.pl 

Tel. +48 786 250 026

Iwona Biernat-Stawecka

Iwona BIERNAT-STAWECKA

HR & Recruitment Specialist w RSM Poland

praca@rsmpoland.pl

iwona.biernat-stawecka@rsmpoland.pl

Tel. +48 531 642 718

Patrycja Pacholczyk

Patrycja PACHOLCZYK

HR & Recruitment Specialist w RSM Poland

praca@rsmpoland.pl

patrycja.pacholczyk@rsmpoland.pl

Tel. +48 665 113 320

agnieszka-czarnecka.jpg

Agnieszka CZARNECKA

HR & Recruitment Specialist at RSM Poland

praca@rsmpoland.pl

agnieszka.czarnecka@rsmpoland.pl

+48 531 648 832