RSM Poland
Języki

Języki

Kadry i płace

Polskie przepisy z zakresu ubezpieczeń społecznych, PIT oraz prawa pracy są skomplikowane i często się zmieniają. Może to generować wiele trudności dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie procesami z obszaru kadr i płac. Proponujemy zatem Państwu przeniesienie tej odpowiedzialności na nas, powierzając nam kompleksowo obsługę zadań kadr i płac. Nasza oferta, każdorazowo, jest dopasowana do potrzeb firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również przy realizacji projektów niestandardowych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę o najwyższych standardach, świadczoną przez zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie aktualizują swoją wiedzę, m.in. uczestnicząc w licznych szkoleniach. Dbamy o poufność danych pracowników oraz zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. Nasz zespół ma bogate doświadczenie zarówno w obsłudze małych polskich firm, jak i zagranicznych korporacji. Gwarantujemy Państwu terminowe i rzetelne zarządzanie zleconymi zadaniami z obszaru kadr i płac.

Przekonaj się, jak możemy pomóc i Tobie ZAPYTAJ O OFERTĘ

Najważniejsze zmiany w prawie na 2022 rok. Co wprowadza Polski Ład?

2 lutego 2022
Polski Ład, który wszedł w życie 1 stycznia 2022 r. (z pewnymi wyjątkami) oznacza wiele modyfikacji przepisów, istotnych zarówno dla firm, jak i osób fizycznych. Zmiany wprowadzono w 26 ustawach i mają istotny wpływ na kluczowe dla podatników kwestie: składki zdrowotne, kwoty wolne od podatku, progi podatkowe i szereg innych aspektów. Wskazujemy więc najważniejsze z nich, na które przedsiębiorcy, pracownicy i księgowi powinni zwrócić szczególną uwagę. Oto pytania na temat Polskiego Ładu, na które warto poznać odpowiedzi.