RSM Poland
Języki

Języki

Planowanie podatkowe

Znajdujemy i wykorzystujemy rozwiązania skutecznie optymalizujące obciążenia podatkowe naszych Klientów. Wymaga to od nas znajomości nie tylko stricte prawa podatkowego, ale również ogółu aspektów i form operacji gospodarczych dopuszczonych przepisami prawa. W tego typu działaniach konieczne jest kompleksowe podejście, które dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom.

Przedsiębiorcy nieraz zastanawiają się, czy mogą zmniejszyć swoje obciążenia podatkowe. Niejednokrotnie klucz do ich obniżenia jest w zasięgu wzroku, jednakże zauważenie go wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Zajmując się od lat podatkami, posiadamy niezbędną wiedzę w tym zakresie. Śledząc na bieżąco orzecznictwo oraz piśmiennictwo możemy zaproponować rozwiązania z jednej strony bardzo skuteczne, z drugiej zaś bezpieczne.

Na zlecenie naszych Klientów dokonujemy przeglądu ich obecnych obciążeń podatkowych oraz poszukujemy rozwiązań skutecznie je optymalizujących. Należy podkreślić, iż jako doradcy podatkowi związani zasadami etyki zawodowej, a także przepisami Ustawy o doradztwie podatkowym nie możemy proponować rozwiązań sprzecznych z prawem. Dlatego też schematy oferowane naszym Klientom zawsze mieszczą się w jego granicach.

 

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w zakresie optymalizacji podatkowych zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem, Piotrem LISSEM:

e-mail: ekspert@rsmpoland.pl

tel. +48 61 8515 766

fax +48 61 8515 786