Poland
Języki

Usługi

Planowanie podatkowe

Planowanie podatkowe

https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/planowanie-podatkowe.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/planowanie-podatkowe_0.png

Znajdujemy i wykorzystujemy rozwiązania skutecznie optymalizujące obciążenia podatkowe naszych Klientów. Wymaga to od nas znajomości nie tylko stricte prawa podatkowego, ale również ogółu aspektów i form operacji gospodarczych dopuszczonych przepisami prawa. W tego typu działaniach konieczne jest kompleksowe podejście, które dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom.

 

Przedsiębiorcy nieraz zastanawiają się, czy mogą zmniejszyć swoje obciążenia podatkowe. Niejednokrotnie klucz do ich obniżenia jest w zasięgu wzroku, jednakże zauważenie go wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Zajmując się od lat podatkami, posiadamy niezbędną wiedzę w tym zakresie. Śledząc na bieżąco orzecznictwo oraz piśmiennictwo możemy zaproponować rozwiązania z jednej strony bardzo skuteczne, z drugiej zaś bezpieczne.

Na zlecenie naszych Klientów dokonujemy przeglądu ich obecnych obciążeń podatkowych oraz poszukujemy rozwiązań skutecznie je optymalizujących. Należy podkreślić, iż jako doradcy podatkowi związani zasadami etyki zawodowej, a także przepisami Ustawy o doradztwie podatkowym nie możemy proponować rozwiązań sprzecznych z prawem. Dlatego też schematy oferowane naszym Klientom zawsze mieszczą się w jego granicach.

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych