Poland
Języki

Usługi

Integracje NetSuite

Integracje NetSuite

https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-06/uslugi-it.png

NetSuite to wiodące oprogramowanie ERP oparte na chmurze, które umożliwia optymalizację procesów, poprawia skalowalność biznesu i pozwala działać efektywniej. To wszystko jest możliwe dzięki jednej modułowej platformie, którą można elastycznie dostosowywać do aktualnych potrzeb Twojej firmy, bez względu na jej wielkość i tempo wzrostu.

Dostosuj NetSuite do swojego modelu biznesowego i ekosystemu.

Zarządzanie procesami biznesowymi przy użyciu informacji pochodzących z wielu lokalizacji i znajdujących się w różnych bazach danych prędzej czy później poważnie utrudni rozwój Twojej firmy. Właśnie dlatego przy wyborze oprogramowania ERP ważne jest, aby umożliwiało ono sprawne integracje i Oracle NetSuite jest w tym wypadku niezawodnym wyborem. Połączenie Oracle NetSuite z zewnętrznymi systemami i bazami danych umożliwia płynny przepływ informacji pomiędzy różnymi aplikacjami, co usprawnia pracę użytkowników systemu i zapewnia maksymalną efektywność w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Użytkownicy mogą bezpiecznie przesyłać dane między NetSuite a aplikacjami lokalnymi lub środowiskiem chmurowym, dzięki czemu mogą rozszerzyć funkcjonalność NetSuite do większości procesów biznesowych. Integracje mogą być jednokierunkowe (z NetSuite do innego oprogramowania) lub dwukierunkowe (wymiana informacji w obu kierunkach).

Jakie korzyści odniesiesz z integracji NetSuite?

  • Automatyzacja procesów – zminimalizuj ręczne wprowadzanie danych i idące za tym kosztowne błędy oraz zadbaj o w pełni zautomatyzowany transfer danych;
  • Zwiększona widoczność – uzyskaj większą kontrolę nad danymi niezależnie od tego, w jakim kanale i na jakim etapie cyklu życia się znajdują
  • Połączenie systemów – w bezpieczny sposób zsynchronizuj dane z różnych systemów i aplikacji zewnętrznych.

Nasz partner

Celigo to lider w dziedzinie automatyzacji procesów biznesowych w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w obszarze rozwoju oprogramowania ERP, Celigo dostarcza klientom szerokie portfolio usług z zakresu automatyzacji oraz integracji NetSuite. Unikalne podejście skoncentrowane na zrozumieniu procesów biznesowych przy opartej na integracjach automatyzacji umożliwia klientom optymalizację procesów na dużą skalę. Celigo pomaga firmom zwiększyć przejrzystość finansową eliminując ręczne wprowadzanie i eksport danych, kosztowne błędy, opóźnienia, czy ograniczając czynności wykonywane w arkuszach kalkulacyjnych lub drogą mailową. 

Kluczowe aspekty integracji Celigo:

  • Najlepsze w swojej klasie gotowe integracje;
  • Wszystkie integracje możliwe za pośrednictwem jednej platformy;
  • Niskie koszty wdrożenia;
  • Platforma zaprojektowana pod kątem użytkowników technicznych i biznesowych.

Nasi specjaliści

Head of IT Consulting
Warszawa

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych