RSM Poland
Języki

Języki

 

Szkolenia

RSM Poland zapewnia możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania zasobu wiedzy każdego z zatrudnionych pracowników bez względu na stanowisko, wykształcenie czy staż pracy, oferując różnego rodzaju szkolenia oraz inne formy doskonalenia swoich umiejętności.

Szkolenia profilowane wewnętrzne i zewnętrzne

RSM Poland oferuje profilowane szkolenia organizowane zarówno wewnętrznie – przez Pracowników, jak i zewnętrznie – przez uznane instytucje szkoleniowe. Szkolenia wewnętrzne organizowane są cyklicznie oraz doraźnie w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba ich przeprowadzenia.

Szkolenia językowe

Funkcjonując w środowisku międzynarodowym wiemy, jak istotne są kompetencje językowe, zwłaszcza w kontekście biznesowym. Naszym specjalistom zapewniamy bezpłatne zajęcia z zakresu Buisness English oraz Wirtschatdeutsch, prowadzone przez naszych Lektorów, odbywające się w naszych biurach.

Szkolenia zawodowe

W RSM Poland wspieramy merytorycznie i finansowo naszych specjalistów w zdobywaniu tytułów zawodowych Doradcy Podatkowego, Biegłego Rewidenta i innych.

Samokształcenie

W zakresie samokształcenia RSM Poland wspomaga wszelkie jego formy, oferując na bieżąco uaktualnianą bazę komentarzy oraz publikacji o charakterze specjalistycznym w zakresie rachunkowości, podatków oraz szeroko rozumianego prawa. RSM Poland umożliwia dostęp do elektronicznych baz danych zawierających najnowsze publikacje, komentarze oraz wyjaśnienia z zakresu prawa podatkowego oraz bilansowego.

Uczestnictwo w konferencjach, seminariach i warsztatach 

W RSM Poland zachęcamy naszych pracowników do brania udziału w konferencjach, seminariach i warsztatach organizowanych przez uznane instytucje, zarówno jako uczestnik, jak i prelegent. Dowiedz się więcej, klikając tutaj.

RSM Academy

RSM Academy to kilkudniowe, bardzo intensywne szkolenie organizowane przez RSM International, skierowane do senior menedżerów, dyrektorów i partnerów firm członkowskich z całego świata. Dzięki niemu uczestnicy mogą nie tylko się poznać, ale także mają okazję do wymiany doświadczeń i współpracy w międzynarodowych i wielokulturowych zespołach projektowych. RSM Academy pozwala uczestnikom uzyskać wgląd w strategię, wizję i wartości RSM oraz rozwinąć własne umiejętności. Dowiedz się więcej o RSM Academy, klikając tutaj.

RSM iTAX Academy 

RSM iTAX Academy to dwuletni program dla przyszłych liderów w dziedzinie międzynarodowego prawa podatkowego, skierowany do senior menedżerów, dyrektorów i partnerów wyspecjalizowanych w prawie podatkowym danego kraju, posiadających już doświadczenie przy prowadzeniu międzynarodowych projektów. Akademia RSM iTAX obejmuje dwa tygodnie nauki stacjonarnej w NH Koningshof w Eindhoven oraz regularne kursy online. Program prowadzą członkowie  RSM Centre for Excellence for Tax we współpracy z naukowcami z Uniwersytetu w Amsterdamie. Dowiedz się więcej o RSM iTAX Academy, klikając tutaj

ACCA Approved Employer – Professional Development

Jesteśmy częścią elitarnego grona pracodawców akredytowanych przez ACCA – międzynarodową organizację zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Certyfikat Approved Employer – Professional Development jest dowodem uznania ACCA dla wsparcia jakie RSM Poland zapewnia swoim pracownikom będących członkami lub studentami ACCA w rozwijaniu ich kompetencji zawodowych.

Uzyskana przez nas akredytacja potwierdza, iż nasza polityka Continuing Professional Development (CPD) spełnia międzynarodowe standardy dotyczące rozwoju kwalifikacji zawodowych. Stanowi ona również istotne ułatwienie dla naszych pracowników, będących członkami ACCA, ponieważ praca w RSM Poland zapewnia uwierzytelnienie praktyki zawodowej i zwalnia z obowiązku prowadzenia dodatkowej dokumentacji potwierdzającej podnoszenie kwalifikacji.

Kontakt

W kwestiach dotyczących kariery w RSM Poland chętnie pomogą:

Szymon SOWIŃSKI

HR & Recruitment Coordinator w RSM Poland

praca@rsmpoland.pl

szymon.sowinski@rsmpoland.pl 

Tel. +48 786 250 026

agnieszka-czarnecka.jpg

Agnieszka CZARNECKA

HR & Recruitment Senior Assistant w RSM Poland

praca@rsmpoland.pl

agnieszka.czarnecka@rsmpoland.pl

Tel. +48 665 113 320