Poland
Języki

Blog

RSM Poland bierze udział w targach Retail Show Exhibition & Conference

13 listopada 2023

RSM Poland bierze udział w targach Retail Show Exhibition & Conference

https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-11/retail-show-wide.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-11/retail_show_blog.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-11/retail_show_small.png

Nasz Zespół z działu IT Consulting weźmie udział w targach Retail Show 2023. Od 22 do 23 listopada, w godzinach 9:00-17:00 będziemy na Państwa czekać na stanowisku nr F02 w EXPO XXI w Warszawa przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. 

Targi Wyposażenia Sklepów Retail Show to coroczna, największa impreza o charakterze B2B dla sektora retail w Polsce. Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta ponad 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. mebli i wyposażenia, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych oraz prawnych i consultingowych .

Jeśli chcesz poznać korzyści wynikające ze stosowania nowoczesnego systemu ERP i dowiedzieć się, jak oprogramowanie w chmurze Oracle NetSuite pomoże Twojej firmie działać wydajniej i oszczędniej - zapraszamy! Przedstawimy Ci szeroki zakres możliwości oferowanych przez NetSuite oraz pokażemy, w jaki sposób rozwiązanie modułowe spełni Twoje unikalne potrzeby biznesowe.

Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia!

IT Consulting w RSM Poland

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu księgowym Oracle NetSuite

Poznaj naszą usługę

Powiązane usługi

Newsletter

Newsletter