Języki

Poland
Języki

Języki

Usługi

Zakładanie firmy

Zakładanie firmy

https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/zakladanie-firmy.png
https://www.rsmpoland.pl/sites/default/files/2023-05/zakladanie-firmy_0.png

Założenie firmy w Polsce wymaga podjęcia wielu decyzji, które wpływają na powodzenie całego przedsięwzięcia w przyszłości. Planując rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce, należy przede wszystkim wybrać jej odpowiednią formę, co będzie się wiązało z określonymi konsekwencjami prawnymi i podatkowymi.

RSM Poland kompleksowo wspiera przedsiębiorców w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności, oferując fachowe doradztwo w zakresie:

Zespół Corporate Advisory w RSM Poland organizuje cały proces założenia i rejestracji spółki lub oddziału – począwszy od przygotowania właściwej umowy aż po złożenie wszelkich dokumentów rejestracyjnych w odpowiednich urzędach. Oferując Klientom gotowe spółki na sprzedaż (shelf companies), umożliwiamy im rozpoczęcie działalności w Polsce w ciągu zaledwie 48 godzin.

Bierzemy pod uwagę specyfikę każdej branży oraz indywidualne oczekiwania Klientów dotyczące struktury własnościowej oraz sposobu zarządzania w nowo założonej firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby ułożyć biznes w sposób efektywny pod kątem finansowym, prawnym i podatkowym, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych oraz majątku powstałego podmiotu, jego właścicieli oraz członków zarządu.

Mamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze Klientów zagranicznych, którym od lat z sukcesem pomagamy rozpoczynać działalność w Polsce.

Przedsiębiorcom krajowym i zagranicznym oferujemy również inne usługi niezbędne dla prawidłowego i zgodnego z obowiązującymi przepisami funkcjonowania przedsiębiorstwa, takie jak obsługa księgowa, podatkowa i prawna. Umożliwiamy naszym Klientom pełne skupienie się na rozwoju biznesu w Polsce, ograniczając ich zaangażowanie w kwestie proceduralne do niezbędnego minimum.

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych