Poland
Języki

Polskie firmy zdobywcami tytułu „National Winners” w konkursie European Business Awards 2017/18

Jedenaście firm z Polski zdobyło zaszczytny tytuł „National Winners 2017/18” w największym europejskim konkursie biznesowym, sponsorowanym przez RSM – European Business Awards (EBA).

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród 2898 firm, które wcześniej znalazły się na liście „Ones to Watch”. Przedsiębiorstwa z tego zestawienia oceniało niezależne jury, w tym liderzy biznesu, politycy i pracownicy akademiccy. Firmy te będą reprezentowały Polskę w finałowym etapie konkursu, który odbędzie się 22-23 maja w Warszawie.

Z sukcesu polskich przedsiębiorstw cieszy się Bartosz Miłaszewski, Managing Partner w RSM Poland: To dla nas wielka przyjemność wspierać konkurs w którym polskie przedsiębiorstwa są doceniane na arenie europejskiej, bo to oznacza, że polski biznes stoi na naprawdę wysokim poziomie. Serdecznie gratuluję tegorocznym "National Winners”!


POLSCY ZDOBYWCY TYTUŁU "NATIONAL WINNER"

FIRMA

KATEGORIA KONKURSOWA

Bank Zachodni WBK

The Customer and Market Engagement
Award

EUROKLIMAT

The Business of the Year Award with
Turnover of €0-25m

IZOBLOK S.A.

The RSM Entrepreneur of the Year Award

Luxoft Poland Sp. z o.o.

The Social Responsibility and
Environmental Awareness Award

Marathon International

The ELITE Award for Growth Strategy
of the Year

Raben Group

The Workplace and People Development
Award

Phenicoptere

The Germany Trade & Invest Award for International Expansion

Bakalland S.A.

The Award for Innovation

TPG TRANS POLONIA GROUP / TRANS POLONIA S.A.

The Business of the Year Award with
Turnover of €26-150m

ZAKLADY MIESNE HENRYK KANIA S.A.

The Business of the Year Award with
Turnover of €150m or higher

LSI Software

The Digital Technology Award

 

Jean Stephens, CEO RSM International, szóstej pod względem wielkości globalnej sieci audytorskiej, podatkowej i doradczej, tak skomentowała ten etap konkursu EBA: Gratulacje należą się zarówno zwycięzcom „Ones to Watch”, jak i „National Winners” z całej Europy. To właśnie z tak dobrze prosperującymi firmami współpracuje na co dzień RSM. W imieniu całej naszej sieci z niecierpliwością czekam na powitanie w maju wszystkich laureatów na finałowej Gali, która odbędzie się w Warszawie. Jednocześnie wszystkim życzę powodzenia na ostatnim etapie konkursu oraz ciągłego odnoszenia sukcesów w biznesie.

Adrian Tripp, Dyrektor Generalny European Business Awards (EBA), dodaje: Otrzymanie tytułu „National Winners” to niesamowite osiągnięcie dla każdej z tych firm, które są wyraźnie wyróżniającym się liderem w swojej dziedzinie. Zdobycie tego tytułu oznacza, że reprezentuje się promowane przez nas podstawowe wartości – sukces, etykę i innowacje, które sprawiają, że jest się jednym z najlepszych w Europie. Życzę wszystkim powodzenia w ostatnim etapie.

„National Winners” spotkają się w Warszawie w dniach 22 i 23 maja, kiedy to będą mogli wziąć udział zarówno w spotkaniach i warsztatach o tematyce biznesowej, jak i w uroczystej gali, podczas której zostaną ogłoszeni zwycięzcy wszystkich kategorii konkursu European Business Awards 2017/18, sponsorowanego przez RSM.

Kategorie konkursowe

Kategorie konkursowe w latach 2017-2018:

 1. The RSM Entrepreneur of the Year Award
 2. The ELITE Award for Growth Strategy of the Year
 3. The Award for Innovation
 4. The Award for International Expansion
 5. The Social Responsibility and Environmental Awareness Award
 6. The New Business of The Year Award
 7. The Workplace and People Development Award
 8. The Customer and Market Engagement Award
 9. The Digital Technology Award
 10. The Business of the Year Award with Turnover € 0 - 25M
 11. The Business of the Year Award with Turnover €26M - 150M
 12. The Business of the Year Award with Turnover €150M +

 

PUBLICZNE GŁOSOWANIE

Firmy biorące udział w konkursie rywalizują również w publicznym głosowaniu o tytuł "European Public Champion". Wyniki tej części konkursu będą ogłoszone podczas finałowej gali rozdania nagród. Głosowanie rozpoczęło się 31 stycznia i angażuje ludzi z całego świata. W ubiegłym roku wzięło w nim udział prawie 250 000 osób. Aby obejrzeć filmy i zagłosować na ulubioną firmę, przejdź do: www.businessawardseurope.com

Konkurs European Business Awards (EBA) odbywa się już od 11 lat, a jego głównym celem jest wspieranie rozwoju silnej i odnoszącej sukcesy społeczności biznesowej w całej Europie. W tym roku wzięło w nim udział ponad 110 000 firm z 34 krajów. Sponsorzy i Partnerzy to RSM, ELITE, Germany Trade & Invest i PR Newswire.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące European Business Awards należy kierować do Natalii SKIBA, Business Development & Marketing Specialist w RSM Poland, która wspiera kandydatów z Polski podczas wszystkich etapów konkursu EBA.

nataliaskiba

natalia.skiba@rsmpoland.pl
Tel. +48 668 203 081 

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość