RSM Poland
Języki

Języki

European Business Awards 2017/2018

European Business Awards to niezależny konkurs, którego celem jest nagradzanie oraz promowanie doskonałości, najlepszych praktyk i innowacji w europejskim środowisku biznesowym.

EBA

Dlaczego warto dołączyć do konkursu European Business Awards?

  • Aby móc dzielić dumę ze swoich osiągnięć oraz podnieść morale zarówno pracowników, jak i inwestorów
  • Aby poznać przedstawicieli wysokiego szczebla wszystkich branż i państw członkowskich Unii Europejskiej
  • Aby czerpać korzyści z szeroko zakrojonej oprawy medialnej oraz branżowego zasięgu wydarzenia

 

European Business Awards to prestiżowy konkurs, który sprzyja rozpoznawalności europejskich marek, a wyróżnienie w nim przynosi renomę w środowisku biznesowym. To wspaniała okazja do benchmarkingu i inspiracji dla dalszego rozwoju. Biorąc udział w tym międzynarodowym konkursie, firmy otrzymują profesjonalną i niezależną ocenę dokonaną przez wysoko wykwalifikowane jury. Na każdym z etapów uczestnicy poznają przedstawicieli kadry zarządzającej (klientów, partnerów, konkurentów) i zyskują szansę na nawiązanie z nimi kontaktów biznesowych.

RSM International, 6. największa sieć firm audytorskich i doradczych na świecie, jest głównym sponsorem konkursu już od 2007 roku. Za jego pośrednictwem odnajdujemy i prezentujemy najlepsze przedsiębiorstwa w Europie oraz budujemy wspólnie silniejszą społeczność biznesową. Wspieramy European Business Awards, ponieważ z dumą obserwujemy i doceniamy prężnie działające firmy oraz ich rozwój tak w Polsce, jak i poza granicami kraju. Udział w European Business Awards nie wiąże się z żadnymi opłatami i jest otwarty dla wszystkich organizacji bez względu na ich rozmiar i branżę!

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie www.businessawardseurope.com lub w broszurze "2017/18 AWARDS ENTRY BROCHURE". 

Poznaliśmy zwycięzców konkursu European Business Awards 2017/2018

4 czerwca 2018
W dniu 23 maja 2018 roku czternaście najlepszych firm w Europie zostało nagrodzonych podczas finałowej gali konkursu European Business Awards 2017/2018 (EBA), którego głównym celem jest wspieranie rozwoju silnej i odnoszącej sukcesy społeczności biznesowej w ca

European Public Winner - głosuj!

9 marca 2018
Rozpoczęło się długo wyczekiwane głosowanie, dzięki któremu zostanie wybrany tegoroczny European Public Winner. Szanse na wzięcie w nim udziału w celu wsparcia polskich kandydatów konkursu ma każdy z nas. Polskę reprezentują dwie firmy: eSky.pl S.A. oraz Luxoft Poland Sp. z o.o.

Która firma zasłuży na miano "European Public Winner"?

7 lutego 2018
Przedsiębiorstwa ze wszystkich 34 krajów, które znajdują się na liście "Ones to Watch", mają szansę zaprezentowania swojego filmu wideo  prezentującego  firmowe dokonania.

Lista "Ones to watch" opublikowana - znamy laureatów konkursu European Business Awards 2017/2018

29 grudnia 2017
Ogromne gratulacje dla wszystkich firm biorących udział w konkursie European Business Awards 2017/2018, wymienionych na inauguracyjnej liście Ones to Watch. .

Strony

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące European Business Awards należy kierować do Natalii SKIBA, Business Development & Marketing Specialist w RSM Poland, która wspiera kandydatów z Polski podczas wszystkich etapów konkursu EBA.

nataliaskiba

natalia.skiba@rsmpoland.pl
Tel. +48 668 203 081 

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość