Poland
Języki

Lista "Ones to watch" opublikowana - znamy laureatów konkursu European Business Awards 2017/2018

Ogromne gratulacje dla wszystkich firm biorących udział w konkursie European Business Awards 2017/2018, wymienionych na inauguracyjnej liście Ones to Watch. Firmy te zostały wybrane jako najlepsze w całej Europie, a każda z nich odzwierciedla najwyższe wartości w zakresie innowacji, sukcesu i etyki. Jednocześnie rozpoczyna się zacięta walka o tytuł najlepszego przedsiębiorstwa w każdej z dwunastu kategorii konkursowych w danym kraju, a w efekcie wyłonieni zostaną tzw. National Winners. Kompletną listę firm zakwalifikowanych do konkursu znajdą Państwo pod linkiem: www.businessawardseurope.com

Firmy z każdego kraju, które znajdują się na liście Ones to Watch, mają szansę zaprezentowania filmu promocyjnego na potrzeby otwartego głosowania i mogą walczyć o tytuł European Public Winner. Nagrania wideo to dodatkowy PR dla uczestników. Nagrania zeszłorocznych zwycięzców znajdują się tutaj.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące European Business Awards należy kierować do Natalii SKIBA, Business Development & Marketing Specialist w RSM Poland, która wspiera kandydatów z Polski podczas wszystkich etapów konkursu EBA.

nataliaskiba

natalia.skiba@rsmpoland.pl
Tel. +48 668 203 081 

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość