RSM Poland
Języki

Języki

Wyłoniono zwycięzców największego w Europie konkursu European Business Awards 2016/2017!

12 najlepszych europejskich firm, które ogłoszono zwycięzcami European Business Awards 2016/17, prestiżowych nagród sponsorowanych przez RSM, świętowało zeszłej nocy na uroczystej gali w Dubrowniku, która zgromadziła prominentnych europejskich biznesmanów i przedsiębiorców.

Zwycięskie firmy zostały wyłonione po rocznej rywalizacji w największym i najbardziej prestiżowym biznesowym konkursie w Europie, w którym w tym roku wzięło udział ponad 33 000 firm i w którym oddano 250 000 głosów z całego świata podczas głosowania publiczności.

Prominentni biznesmani wręczyli nagrody 11 zwycięzcom w poszczególnych kategoriach oraz  zdobywcy tytułu European Public Champion – liderowi głosowania publiczności.

Dodatkową nagrodę za całokształt swojej pracy w zakresie inżynierii i produkcji wyspecjalizowanych systemów automatycznych otrzymał Vjekoslav Majetic – znany chorwacki przedsiębiorca, założyciel i właściciel firmy Dok-Ing d.o.o.

Adrian Tripp, CEO European Business Awards, powiedział: "To zdecydowanie najlepsze firmy w Europie. Symbolizują innowacje, etykę i sukces finansowy oraz są doskonałym przykładem potencjału, jaki europejskie firmy mają na konkurencyjnym globalnym rynku. Razem tworzą lepszą przyszłość dla nas wszystkich."

Jean Stephens, CEO RSM International, szóstej największej na świecie sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich oraz wieloletniego sponsora European Business Awards, dodała: "W RSM uważamy, że ważne jest, aby nagradzać profesjonalizm i innowacyjność, ponieważ dobrze prosperujące i rozwijające się przedsiębiorstwa są integralną siłą napędową wzrostu gospodarczego i stymulują gospodarkę. Zdobywcy tytułów Ruban D'Honneur i laureaci poszczególnych kategorii wykazywali ponadprzeciętną przedsiębiorczość, innowacyjność, zmysł przywódczy oraz obycie biznesowe. Wszyscy nagrodzeni są chlubą dla swojego kraju i życzymy im kolejnych sukcesów w przyszłości."

ZWYCIĘZCY
Kategoria Zwycięzca Państwo
The RSM Entrepreneur of the Year Award Vicente Berbegal, Group Actiu Hiszpania
The Award for Environmental and Corporate Sustainability  VAUDE Sport GmbH & Co. KG Niemcy
The Business of the Year Award (T/O €0-25m)  Inclusion Housing Wielka Brytania
The Business of the Year Award (T/O €26-150m)  True Potential LLP Wielka Brytania
The Business of the Year Award (T/O €150m+)  AB Vassilopoulos Grecja
The ELITE Award for Growth Strategy of the Year MARINE INSTRUMENTS S.A. Hiszpania
The Award for Customer Focus Leroy Merlin España SLU Hiszpania
The Employer of the Year Award  Chas Visual Management AB Szwecja
The Import/Export Award  Alion Vegetables & Fruit Co Ltd Cypr
The Award for Innovation Tangle Teezer Wielka Brytania
The Chairman’s Selection Award RINGANA Austria
European Public Champion The Insiders Belgia
Lifetime Achievement Award Vjekoslav Majetic - DOK-ING d.o.o Chorwacja

 

Zwycięzcy wszystkich 11 kategorii mierzyli się z pisemnym zgłoszeniem, przygotowaniem prezentacji video, która poddana była surowej ocenie jury oraz bezpośrednimi spotkaniami z członkami panelu sędziowskiego. Zanim dotarli do ścisłego finału, musieli zostać zakwalifikowani jako jedni z 636 National Champions i jedni ze 110 laureatów Ruban d'Honneur.

W konkursie uczestniczyły wszystkie kraje członkowskie UE, a także Islandia, Turcja, Norwegia, Szwajcaria, Serbia i była Jugosłowiańska Republika Macedonii.

RSM, obecna w 42 krajach europejskich, jest sponsorem European Business Awards od czasu ich powstania dziesięć lat temu. Głównym celem konkursu jest nagradzanie i promowanie przedsiębiorczości oraz wspieranie rozwoju silniejszej i odnoszącej sukcesy wspólnoty biznesowej w całej Europie. Dodatkowymi sponsorami i partnerami nagród są ELITE i PR Newswire. Tegoroczną Noc Nagród wsparli też SDL i Sysdoc.

Więcej informacji na temat European Business Awards i RSM można znaleźć na stronach: www.businessawardseurope.com lub www.rsm.global oraz śledząc konto @rsmEBA na Twitterze.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość