RSM Poland
Języki

Języki

Trzy polskie przedsiębiorstwa w finale prestiżowego konkursu European Business Awards 2016/2017!

Trzy polskie przedsiębiorstwa wyróżniono nagrodą Ruban d’Honneur i ogłoszono finalistami 10 edycji sponsorowanego przez RSM prestiżowego konkursu European Business Awards. Europejskich zwycięzców poszczególnych kategorii poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 4 maja w Dubrowniku.
 

FIRMA:

KATEGORIA:

STRONA WWW:

FIBAR GROUP

The Business of the Year Award with Turnover of €0-25m

http://www.fibaro.com/pl

MediaCom Warszawa

The Business of the Year Award with Turnover of €150m or higher

www.mcw.com.pl/pl/strona-główna.aspx

Objectivity

The Employer of the Year Award

www.objectivity.co.uk

 

Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland, powiedział: z największą przyjemnością składam gratulacje i wyrazy uznania uhonorowanym firmom. Wszystkim też życzę powodzenia w finale. Od lat wspieramy European Business Awards i z dumą obserwujemy, jak dynamicznie rodzime firmy rozwijają się nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju. Cieszę się, że aż 3 firmy będą reprezentować Polskę w finałowym wyścigu z najlepszymi europejskimi przedsiębiorstwami.

Nagrodę Ruban d’Honneur przyznano łącznie 110 firmom w Europie wyłonionym spośród grona ponad 33.000 uczestników tegorocznego konkursu. Oceny kandydatów dokonywał panel sędziowski składający się z międzynarodowych liderów biznesu, polityki i nauki.

Warto również dodać, że 12 firm z Polski wciąż walczy w konkursie publiczności o tytuł National i następnie European Public Champion. Na stronie: http://www.businessawardseurope.com/vote/category/poland obejrzeć można prezentacje rodzimych firm oraz oddać głos na swojego faworyta. Zachęcamy do wspierania polskich przedsiębiorców w walce o ten prestiżowy tytuł!

Więcej informacji o konkursie, finalistach i wyróżnionych nagrodą Ruban d’Honneur znaleźć można na stronie: www.businessawardseurope.com.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość