RSM Poland
Języki

Języki

Już czas wybrać polskiego zdobywcę tytułu „National Public Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards

Ponad 400 firm z 34 krajów w Europie, w tym 12 przedsiębiorstw z Polski, walczy o tytuł National Public Champion w prestiżowym konkursie European Business Awards.

Tytuł National Public Champion otrzyma przedsiębiorstwo, które zbierze najwięcej głosów publiczności w danym kraju. Pierwszy etap głosowania zostanie zamknięty 6 marca, a zdobywcy tytułu National Public Champion we wszystkich 34 krajach biorących udział w obecnej edycji konkursu zostaną ogłoszeni 6 marca 2017 roku.

Na stronie: http://www.businessawardseurope.com/vote/category/poland obejrzeć można prezentacje rodzimych firm oraz oddać głos na swojego faworyta. Zachęcamy do wspierania polskich przedsiębiorców w walce o ten prestiżowy tytuł! W poprzedniej edycji konkursu European Business Awards klienci, pracownicy i kontrahenci z całej Europy oddali ponad 227.000 głosów, wspierając swoje ulubione przedsiębiorstwa .

Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland podkreśla: “Wspaniale jest zobaczyć tak wiele polskich przedsiębiorstw na tym etapie konkursu. To niezwykle ważne, że możemy okazać nasze wsparcie rodzimym przedsiębiorcom, oddając głos w publicznym głosowaniu i pomagając wyłonić zwycięzcę”.

Jean STEPHENS, CEO RSM, szóstej największej na świecie sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, obecnej w 43 europejskich krajach, powiedziała: "Te filmy stanowią fascynujący wgląd w niektóre z najbardziej inspirujących przedsiębiorstw Europy oraz historię ich sukcesu. Jest to prezentacja europejskiej doskonałości biznesowej i świadectwo, że bez względu na to, jak duże lub małe jest dane przedsiębiorstwo i jak długo działa na rynku, jeśli tylko posiada prawdziwą wiedzę i głębokie zrozumienie dla swojego otoczenia finansowego i biznesowego, ma szansę odnieść sukces na europejską skalę. Powodzenia dla wszystkich przedsiębiorców w tej rundzie konkursu."

Zdobywcy tytułu National Public Champion wezmą następnie udział w drugiej turze internetowego głosowania, walcząc o główny tytuł European Public Champion. Drugie głosowanie publiczności rozpocznie się 6 marca, potrwa do 27 kwietnia, a jego wynik zostanie ogłoszony podczas uroczystej gali European Business Awards wiosną 2017 roku.

Równolegle do głosowania publiczności, wszystkie prezentacje video i pisemne zgłoszenia poddawane są ocenie eksperckiego panelu sędziowskiego European Businesss Awards. W niezależnym głosowaniu sędziowie wytypują 110 przedsiębiorstw, które otrzymają tytuł Ruban d’Honneur i wezmą udział w finałowym etapie konkursu, walcząc o zwycięstwo w jednej z 10 konkursowych kategorii. Zwycięzców głosowania jury, tak jak zdobywcę tytułu European Public Champion, poznamy podczas finałowej gali EBA w maju br.

Więcej informacji o European Business Awards i RSM na stronach: www.businessawardseurope.com i www.rsm.global

 

Kontakt:

RSM Poland: Izabela WOŹNIAKBD & Marketing Coordinator, +48 61 8515 766,  izabela.wozniak@rsmpoland.pl

EBA: Vanessa WOOD, European Business Awards , +44 (0) 796 6666 657, vanessa.wood@businessawardseurope.com

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość