RSM Poland
Języki

Języki

Szkolenia

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, którym dzielimy się podczas organizowanych przez nas spotkań. Obejmują one zarówno szkolenia otwarte cykliczne, jak i profilowane, które przygotowywane są na zlecenie Klientów. Wiedza z zakresu prawa podatkowego (podatki dochodowe oraz podatek VAT), prawa działalności gospodarczej oraz rachunkowości przekazywana jest w przystępny sposób, dzięki wykorzystaniu między innymi technik multimedialnych, a także przykładów oraz ćwiczeń praktycznych. Szkolenia kierujemy głównie do pracowników działów księgowych i finansowych odpowiedzialnych za zagadnienia związane z podatkami, które w codziennej pracy podejmują decyzje w oparciu o dane finansowe i dbają o poprawność rozliczeń z fiskusem.

Zmiany w CIT od 2019 r. – szkolenie

7 listopada 2018
Przygotuj się na zmiany jakie czekają osoby prawne od przyszłego roku - przyjdź na szkolenie poświęcone przepisom nowelizującym ustawy o podatkach dochodowych wchodzącym w życie 1 stycznia 2019 r.

Śniadanie z Doradcą RSM Poland – relacja z jesiennych spotkań

16 grudnia 2014
W ramach cyklu spotkań Śniadanie z Doradcą, w trakcie czterech dni szkoleniowych w Warszawie (14-15 października i 4-5 listopada), dwóch w Poznaniu (28-29 października) oraz jednego w Rzeszowie (10 grudnia), nasi eksperci spotkali się z obecnymi i przyszłymi Klientami, by wspólnie rozwiązywać problemy z życia codziennego przedsiębiorstw. O następnych Śniadaniach z Doradcą RSM Poland informować będziemy w zakładce Aktualności. Już teraz zapraszamy serdecznie!

RSM Poland zaprasza na Śniadanie z Doradcą w Rzeszowie

7 listopada 2014
Miło nam ogłosić, że rozpoczynamy właśnie trzecią edycję projektu „Śniadanie z Doradcą”. Tym razem spotkania odbędą się 10 grudnia 2014 roku w Rzeszowie, a ich tematem przewodnim będą zmiany w podatkach w 2015 roku. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ponieważ jednak zależy nam na zachowaniu kameralnej formy szkolenia, liczba miejsc będzie ograniczona. Szczegółowy harmonogram znajdą Państwo w Zaproszeniu. Zapraszamy serdecznie!

RSM Poland zaprasza na Śniadania z Doradcą 2014

30 września 2014
Mamy przyjemność poinformować o rozpoczynającej się drugiej edycji praktycznych spotkań z doradcami o nazwie „Śniadanie z Doradcą”. Nasze zeszłoroczne pozytywne doświadczenia i duże zainteresowanie, którym cieszył się ten projekt, skłoniły nas do ponownego zaoferowania tej formy spotkań naszym Klientom i ich partnerom biznesowym oraz firmom zainteresowanym uczestnictwem w konkursie European Business Awards. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem "Śniadania z Doradcą". Pobierz plik