Poland
Języki

Usługi

Szkolenia

Szkolenia

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, którym dzielimy się podczas organizowanych przez nas spotkań. Obejmują one zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte, które przygotowywane są na zlecenie Klientów. Wiedza z zakresu prawa podatkowego (podatki dochodowe oraz podatek VAT), prawa działalności gospodarczej oraz rachunkowości przekazywana jest w przystępny sposób, a główny nacisk kładziemy na praktyczne wykorzystanie prezentowanych informacji, dlatego też staramy się opierać na przykładach z życia gospodarczego oraz naszych doświadczeniach zawodowych. Co więcej, uczestnicy szkoleń mają możliwość zgłaszania własnych wątpliwości i problemów związanych z tematem szkolenia, które następnie wyjaśniane są podczas wykładów.

Szkolenia kierujemy głównie do pracowników działów księgowych i finansowych odpowiedzialnych za zagadnienia związane z podatkami, które w codziennej pracy podejmują decyzje w oparciu o dane finansowe i dbają o poprawność rozliczeń z fiskusem.

Swoją ofertę skupiamy przede wszystkich na dedykowanych szkoleniach, które – w zależności od życzenia – organizujemy w siedzibie zleceniodawcy lub w wynajmowanych salach konferencyjnych. Organizując szkolenie zamknięte, uzgadniamy szczegółowy zakres przedstawianych zagadnień, jak również formę spotkania (warsztaty, wykłady). Zlecając przygotowanie sprofilowanego szkolenia, przedsiębiorca zyskuje pewność, iż jego pracownicy zdobędą wiedzę z tematów mających zastosowanie w jego bieżącej działalności. W ramach organizowanego szkolenia zamkniętego możemy również przygotować krótki test sprawdzający stan przyswojenia wiedzy przez uczestników, którego wyniki zostaną przekazane zleceniodawcy.

Dysponując odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem, możemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz szkoleń z następujących tematów:

  • prawo podatkowe (podatki dochodowe, podatek VAT, akcyza, podatki i opłaty lokalne, ogólne prawo podatkowe, kontrola skarbowa i postępowanie podatkowe, sądowa kontrola decyzji administracyjnych);
  • rachunkowość (zamykanie roku obrotowego i obowiązki sprawozdawcze, wprowadzenie MSR i MSSF, polityka rachunkowości);
  • zagadnienia ogólne (sprawozdawczość na potrzeby NBP, PFRON, GUS);
  • kadry i płace (prawo pracy, sprawozdawczość na potrzeby ZUS).

Podczas wszystkich organizowanych przez nas szkoleń wykorzystujemy techniki multimedialne, uczestnicy natomiast otrzymują materiały szkoleniowe.

rsm poland

Zmiany w CIT od 2019 r. – szkolenie

7 listopada 2018
Przygotuj się na zmiany jakie czekają osoby prawne od przyszłego roku - przyjdź na szkolenie poświęcone przepisom nowelizującym ustawy o podatkach dochodowych wchodzącym w życie 1 stycznia 2019 r.

Śniadanie z Doradcą RSM Poland – relacja z jesiennych spotkań

16 grudnia 2014
W ramach cyklu spotkań Śniadanie z Doradcą, w trakcie czterech dni szkoleniowych w Warszawie (14-15 października i 4-5 listopada), dwóch w Poznaniu (28-29 października) oraz jednego w Rzeszowie (10 grudnia), nasi eksperci spotkali się z obecnymi i przyszłymi Klientami, by wspólnie rozwiązywać problemy z życia codziennego przedsiębiorstw. O następnych Śniadaniach z Doradcą RSM Poland informować będziemy w zakładce Aktualności. Już teraz zapraszamy serdecznie!

RSM Poland zaprasza na Śniadanie z Doradcą w Rzeszowie

7 listopada 2014
Miło nam ogłosić, że rozpoczynamy właśnie trzecią edycję projektu „Śniadanie z Doradcą”. Tym razem spotkania odbędą się 10 grudnia 2014 roku w Rzeszowie, a ich tematem przewodnim będą zmiany w podatkach w 2015 roku. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ponieważ jednak zależy nam na zachowaniu kameralnej formy szkolenia, liczba miejsc będzie ograniczona. Szczegółowy harmonogram znajdą Państwo w Zaproszeniu. Zapraszamy serdecznie!

RSM Poland zaprasza na Śniadania z Doradcą 2014

30 września 2014
Mamy przyjemność poinformować o rozpoczynającej się drugiej edycji praktycznych spotkań z doradcami o nazwie „Śniadanie z Doradcą”. Nasze zeszłoroczne pozytywne doświadczenia i duże zainteresowanie, którym cieszył się ten projekt, skłoniły nas do ponownego zaoferowania tej formy spotkań naszym Klientom i ich partnerom biznesowym oraz firmom zainteresowanym uczestnictwem w konkursie European Business Awards. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem "Śniadania z Doradcą". Pobierz plik

Napisz do nas

Uzupełnij formularz, a ekspert RSM skontaktuje się z Tobą

Przetwarzanie danych osobowych