RSM Poland
Języki

Języki

Orange Polska zdobywcą tytułu National Public Champion w prestiżowym konkursie European Business Awards 2016/2017!

Orange Polska ogłoszono zdobywcą tytułu National Public Champion dla Polski w tegorocznej edycji sponsorowanego przez RSM konkursu European Business Awards. Operator wygrał głosowanie publiczności, w którym oddano ponad 160.000 głosów z całego świata, co jest absolutnym rekordem konkursu!

Prezentacja konkursowa Orange Polska zdobyła najwięcej głosów w Polsce. Udział w głosowaniu brała publiczność z całego świata, głosując na uczestników na stronie: www.businessawardseurope.com. Każdy kraj biorący udział w konkursie ma jednego zwycięzcę w tej kategorii, a zatem Orange Polska jest jednym z 34 zdobywców tytułów National Public Champions w Europie, których ogłoszono właśnie dzisiaj.

Zdobywcy tytułów National Public Champions we wszystkich 34 krajach wezmą teraz udział w drugiej turze głosowania, które potrwa do 27 kwietnia. Firma z największą ogólną liczbą głosów zdobędzie tytuł European Public Champion a zwycięzca ogłoszony zostanie 4 maja na gali w Dubrowniku.

Adrian Tripp, CEO European Business Awards powiedział: „Publiczne głosowanie daje firmom możliwość zaprezentowania sukcesów szerokiej publiczności na całym świecie oraz zaangażowania obecnych i być może przyszłych klientów. Gratulacje dla Orange Polska, to naprawdę wielkie osiągnięcie.”

Zachęcamy do głosowania na Orange Polska w walce o prestiżowy tytuł European Public Champion!

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość