Poland
Języki

Blog

Ankieta dotycząca zmian przepisów o rachunkowości

13 czerwca 2018

Ankieta dotycząca zmian przepisów o rachunkowości

 

Ministerstwo Finansów zaprasza zainteresowane podmioty do udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie, a także zgłaszanie własnych propozycji rozwiązań, które mogą okazać się pomocne przy opracowywaniu zmian do ustawy o rachunkowości. 

Ankieta ma na celu zebranie opinii osób i podmiotów biorących w niej udział w odniesieniu do zagadnień dotyczących rachunkowości. Wybór obszarów objętych ankietą oparty został na podstawie postulatów zgłaszanych przez członków Komitetu Standardów Rachunkowości oraz sygnałach docierających z rynku i dotyczy m.in.: prowadzenia ksiąg rachunkowych, inwentaryzacji, wyceny aktywów i pasywów, zakresu informacji zawartych w sprawozdaniu finansowym. 

OUTSORCING
Zadania niezwiązane bezpośrednio z podstawową działalnością firmy uniemożliwiają Ci jej rozwój i skupienie się na najważniejszych obszarach?
Dowiedz się więcej

Ministerstwo Finansów zachęca również do przedstawienia własnych propozycji zmian do innych obszarów ustawy o rachunkowości, nie wskazanych w ankiecie. W tym celu na końcu ankiety zamieszczono pytanie o charakterze otwartym.

Link do ankiety: ankieta.mf.gov.pl
Ankieta będzie dostępna do wypełnienia do 21 czerwca 2018 r.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Zapisz się do Newslettera RSM Poland, aby być na bieżąco w kwestiach prawa, finansów i podatków. Skorzystaj z wiedzy ekspertów już dzisiaj.
Zapisz się

W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby omówienia tematu, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem Michałem DREASEM:

e-mail: ekspert@rsmpoland.pl

tel. +48 61 8515 766

fax +48 61 8515 786

Autor

Audit Manager

Powiązane usługi

Newsletter