Poland
Języki

Bartosz MIŁASZEWSKI

Managing Partner

Bartosz jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie ukończył studia na kierunku Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Posiada tytuł doradcy podatkowego (nr uprawnień: 11251).

Z RSM Poland związany od 2001 roku. W 2002 roku objął stanowisko Prezesa Zarządu. Rozwinął firmę z kilkuosobowego podmiotu świadczącego usługi prawno-podatkowe do zespołu kilkuset osób, oferującego  szeroki wachlarz usług audytorskich oraz doradczych. Bartosz działa aktywnie w sieci RSM International, uczestnicząc i kierując pracami Grupy Central and Eastern Europe, a od 2018 roku jest członkiem European Leadership Team, który wspiera pracę firm członkowskich RSM w Europie.

Bartosz jest ekspertem w zakresie M&A i doradztwa transakcyjnego zarówno w transakcjach krajowych, jak i międzynarodowych. Prowadzi projekty jako kluczowy doradca, reprezentując zazwyczaj stronę kupującą. Wspiera Klientów w negocjacjach i strukturyzacji transakcji. Jest doświadczonym managerem oraz doradcą w zakresie M&A, wycen przedsiębiorstw i projektów due dilligence. Zarządza Działem M&A i Doradztwa Transakcyjnego RSM Poland. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie mąż i ojciec czterech synów. Z zamiłowania ogrodnik, uwielbia pielęgnować i nieustannie przeprojektowywać swój ogród. Gdy przez dłuższy czas niczego nie tworzy, jest to znak, że szykuje jakiś większy projekt. Zmiany są dla niego naturalnym środowiskiem. Wielki fan Ryszarda Kapuścińskiego – odkąd w wieku kilkunastu lat zaczął odkrywać jego twórczość pozostaje pod wrażeniem jego wielopłaszczyznowej obserwacji świata. Stara się w ten sposób obserwować i odczytywać rzeczywistość. W planach ma patenty żeglarskie i licencję pilota.

Stanowisko:
Managing Partner
Lokalizacja:
Warszawa