Poland
Języki

Blog

Wyczekiwany Pakiet Lokalizacyjny NetSuite już w Polsce

10 listopada 2017

Wyczekiwany Pakiet Lokalizacyjny NetSuite już w Polsce

Hubert SKRUKWA
Head of IT Consulting w RSM Poland

Jest się z czego cieszyć – długo wyczekiwany Pakiet Lokalizacyjny NetSuite od początku listopada 2017 roku jest już w Polsce! Radość jest podwójna, ponieważ stało się tak dzięki naszej firmie (tak, mamy się czym chwalić) – kompleksowo dostosowaliśmy oprogramowanie NetSuite do wymagań ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego. 

Od dziś nasi klienci z łatwością mogą przygotować Jednolity Plik Kontrolny bezpośrednio z systemu NetSuite lub naliczyć deklarację VAT-7 w edytowalnym formacie. To ułatwienie jest szczególnie istotne i przydatne, ponieważ zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów od 1 stycznia 2018 roku obowiązek składania JPK będzie obejmował wszystkich płatników VAT niezależnie od wielkości oraz daty rejestracji. Od teraz przygotowanie plików e-deklaracji zajmie mniej niż 5 min, a Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO) zagwarantuje poprawność złożonych dokumentów. Słowem – mamy to!

Pakiet lokalizacyjny NetSuite to cała gama korzyści, o których więcej można przeczytać tutaj (serdecznie do tego zachęcam).

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w mojej ocenie dzięki zastosowaniu Polskiego Pakietu Lokalizacyjnego NetSuite przedsiębiorstwo może w znaczący sposób obniżyć koszty prowadzenia księgowości w systemie NetSuite eliminując zewnętrzne systemy oraz zabezpieczyć się przed poważnymi błędami, których skutkiem mogą być kary i kontrole Urzędu Skarbowego.

Autor

Head of IT Consulting

Powiązane usługi

Newsletter