RSM Poland
Języki

Języki

Wparcie w zakresie VAT

Drodzy Klienci,

Jednym z głównych zmartwień przedsiębiorców podczas pandemii wirusa SARS-cov-19 stała się płynność finansowa. Negatywny wpływ na nią (szczególnie krótkoterminowo) może mieć mechanizm podzielonej płatności, a w konsekwencji zamrożenie dużych kwot na rachunkach VAT.

Jeśli rozwiązania w ramach tzw. tarczy antykryzysowej są niewystraczające, Dział Doradztwa Podatkowego RSM Poland proponuje swoim Klientom szybkie i kompetentne wsparcie przy składaniu wniosków o uwolnienie środków z kont VAT.

Przekazanie środków z rachunku VAT na rachunek rozliczeniowy jest możliwe na wniosek podatnika już w terminie 60 dni (lub krótszym). Nasi eksperci zgromadzą wszystkie potrzebne dane i sprawdzą, czy spełniają Państwo warunki do ubiegania się o taki zwrot, a następnie przygotują w Państwa imieniu i złożą potrzebny wniosek do urzędu skarbowego – wraz z prośbą o jego niezwłoczne pozytywne rozpatrzenie.

W razie zainteresowania usługą – prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą podatkowym Katarzyną Sadowską (ekspert@rsmpoland.pl), która szybko i sprawnie zajmie się sprawą w Państwa imieniu.

Życzymy zdrowia!

Zespół RSM Poland