Poland
Języki

 

China Desk

Bezpieczny szlak z Chin do Europy

Aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby chińskich klientów chcących rozwijać biznes w Polsce oraz efektywnie rozwiązywać specyficzne chińsko-polskie problemy natury prawnej i biznesowej, RSM Poland powołała do życia China Desk.

China Desk koordynuje pracę wszystkich linii serwisowych RSM Poland, skupiając się na sprawnej komunikacji z chińskimi inwestorami w ich rodzimym języku.

China Desk to zaufani partnerzy w polsko-chińskim biznesie

China Desk stworzyliśmy w odpowiedzi na oczekiwania chińskich klientów, z którymi chcemy współpracować w sposób dostosowany do ich indywidualnych wymagań i potrzeb. Świadcząc usługi w ramach China Desk, uwzględniamy specyfikę klientów z krajów chińskojęzycznych, przykładamy wagę do znajomości kultury chińskiego biznesu oraz kładziemy nacisk na precyzyjną komunikację w języku chińskim.

Nasz interdyscyplinarny zespół China Desk wspiera chińskich inwestorów w zakładaniu i prowadzeniu biznesu w Polsce. Szeroka wiedza merytoryczna w zakresie audytu, prawa i podatków, wsparta wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku, doskonałe zrozumienie kulturowe oraz praktyczna znajomość języka chińskiego gwarantują satysfakcję z obustronnej współpracy.

Dzięki sprawnej i ścisłej współpracy wewnątrz sieci RSM, w tym także z członkami RSM bezpośrednio w Chinach, możemy zaoferować naszym klientom z Państwa Środka kompleksowe rozwiązania przynoszące wartość dodaną ich firmie.

Co oferuje China Desk w RSM Poland?

Kompleksowo wspieramy chińskich przedsiębiorców chcących rozpocząć lub rozwinąć działalność gospodarczą na polskim rynku.

Naszym chińskojęzycznym klientom oferujemy:

Dlaczego warto wybrać China Desk w RSM Poland?

  • Mówimy w Twoim języku
  • Rozumiemy i szanujemy dzielące nas różnice kulturowe
  • Zapewniamy jeden punkt kontaktu we wszystkich kwestiach prawnych, podatkowych i finansowych
  • Możemy szybko i profesjonalnie przygotowywać niezbędne tłumaczenia
  • Zapewniamy asystę tłumacza podczas spotkań z partnerami biznesowymi
  • Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji
  • Działamy szybko i jesteśmy zorientowani na dostarczanie skutecznych rozwiązań
  • Projektujemy i wdrażamy rozwiązania uwzględniające Twoje rodzime otoczenie biznesowe – m.in. różnice w przepisach prawa handlowego, finansowego i podatkowego oraz różnice w podejściu do biznesu – w kontaktach z pracownikami i kontrahentami oraz w kontaktach z urzędami
  • Mamy liczne kontakty powiązane z Azją w ramach sieci RSM

W China Desk zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych chińskojęzycznych klientów. To właśnie zrozumienie potrzeb, poszanowanie kultury i komunikacja w języku chińskim sprawiają, że potrafimy przewidzieć rodzące się możliwości i wyzwania oraz zaoferować kompleksową obsługę dostosowaną do zmiennych wymagań polskiego rynku. Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie, budując relację opartą na zaufaniu,szacunku i współpracy.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia China Desk

zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem:

bm_maly.jpg

Bartosz MIŁASZEWSKI
Managing Partner

e-mail: ekspert@rsmpoland.pl

tel. +48 61 8515 766

 

WeChat ID: RSMPLChinaDesk