RSM Poland
Języki

Języki

Patronat RSM Poland nad XI edycją Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji „Rachunkowość Warta Poznania”

Dbając o rozwój i edukację młodych ludzi wiążących swoją przyszłość z rachunkowością, przeprowadzaniem audytów finansowych oraz doradztwem podatkowym i transakcyjnym, RSM Poland dołącza do grona partnerów konferencji „Rachunkowość Warta Poznania”, organizowanej przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Aby sprawdzić wiedzę zaproszonych z całej Polski uczestników, 13 maja, w ramach organizowanego przez członków Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości ''KONTO'' spotkania, Marcin KAWKA, Audit Partner w RSM Poland, przeprowadzi drużynowy quiz. Trwający przez niemal godzinę i zatytułowany „Rachunkowość – teoria, a praktyka” konkurs pozwoli naszemu ekspertowi przekonać się, jak dobrze studenci najlepszych polskich uczelni radzą sobie z zagadnieniami związanymi z finansami i rachunkowością oraz wyłonić trzy najlepsze dwuosobowe zespoły, które, oprócz zestawu gadżetów przysługujących każdej drużynie, która spróbuje swoich sił w teście, otrzymają ufundowane przez naszą firmę nagrody.

Niezmiernie cieszymy się, że patronując Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji „Rachunkowość Warta Poznania” RSM Poland dołącza do takich organizacji, jak Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz wielkopolski oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, dzieląc się praktyczną wiedzą na temat realiów pracy w branży finansów oraz wspierając ambitnych i utalentowanych młodych ludzi w pierwszych krokach na ścieżce ich kariery. Pomimo tego, że tegoroczna edycja, ze względu na wciąż trwającą pandemię wirusa COVID-19, odbędzie się w formie online, mamy nadzieję, że za rok również będziemy mogli wesprzeć organizatorów swoim doświadczeniem – tym razem osobiście, spotykając się ze studentami bezpośrednio na miejscu, w Poznaniu.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość