RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland kolejny raz na Polsko-Niemieckim Dniu w Starej Rzeźni w Szczecinie

Dziś w Szczecinie odbywa się kolejna edycja spotkania „Polsko-Niemiecki Dzień w Starej Rzeźni. Dzielmy się wiedzą i doświadczeniem”, którego celem jest umożliwienie nawiązania kontaktów pomiędzy przedstawicielami polskich i niemieckich firm, jak również pozyskania cennych partnerów biznesowych. RSM Poland tak, jak w poprzednim roku reprezentuje Accounting & Payroll Partner, Sebastian GOSCHORSKI.

Wydarzenie podzielono na dwa bloki tematyczne. Pierwszy dotyczy kwestii związanych ze sposobami wejścia na rynek niemiecki i polski oraz wpływem chińskiej koniunktury na handlowe relacje Polski i Niemiec, natomiast drugi – korzyści ze sprzedaży na rynek polski i niemiecki oraz kwestii celno-podatkowych.

Uczestnicy eventu rozmawiają m.in. o kulturze biznesu w Polsce i w Niemczech oraz roli logistyki w obrocie polsko-niemieckim. Mają także możliwość bezpośredniego omówienia interesujących zagadnień z wybranymi prelegentami przy przygotowanych specjalnie na tę okazję stolikach eksperckich. Jak zwykle Polsko-Niemiecki Dzień w Starej Rzeźni to okazja do przeprowadzenia licznych rozmów kuluarowych, nawiązania nowych relacji biznesowych i wymiany doświadczeń inwestorów z Pomorza Zachodniego i przedsiębiorców zza Odry.

Więcej na temat wydarzenia można przeczytać na stronie http://serwer1847329.home.pl/autoinstalator/wordpressplugins1/.

sebastian_dzien_polsko-niemiecki.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość