RSM Poland
Języki

Języki

Zespół RSM Poland zyskuje kolejnego Partnera

6 grudnia br., Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland, ogłosił promocję Barbary BIRYŁO na stanowisko Accounting & Payroll Partnera w szczecińskim biurze. W wyniku tej decyzji grono Partnerów RSM Poland powiększyło się do 13 osób.

Barbara BIRYŁO jest kolejną, po Annie RAMUT, ekspertką, która w 2019 roku objęła partnerskie stanowisko w RSM Poland. Jest też 5 kobietą w gronie Partnerów reprezentujących kluczowe linie biznesowe firmy. Obie tegoroczne promocje związane są z dynamicznym rozwojem RSM Poland i umacnianiem marki RSM na rynku profesjonalnych usług doradczych.

Barbara związana jest z RSM Poland od 2017 roku. Jako Accounting & Payroll Department Director nadzorowała pracę szczecińskiego zespołu ds. księgowości oraz odpowiadała za sprawną i efektywną obsługę Klientów z regionu zachodniopomorskiego. Objęcie stanowiska Partnera umożliwi Barbarze koordynację dalszego rozwoju działów księgowych i kadrowych w biurze RSM Poland w Szczecinie, co z kolei zaowocuje nowymi możliwościami zarówno dla naszych Klientów, jak również obecnych i przyszłych pracowników.

Barbra jest wykwalifikowanym managerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami prowadzącymi księgi rachunkowe oraz kadry i płace dla polskich i zagranicznych spółek kapitałowych. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie.

Na polskim rynku działamy od 1991 roku. Przez ten czas udało nam się stworzyć unikatowy zespół najlepszych specjalistów. Cieszymy się, że Basia została jego częścią i może razem z nami dalej się rozwijać. Życzymy Basi spełnienia w nowej roli, mnóstwa zawodowych wyzwań i przede wszystkim witamy serdecznie w gronie Partnerów RSM Poland – powiedział Bartosz MIŁASZEWSKI.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość