RSM Poland
Języki

Języki

Zespół Doradztwa Podatkowego RSM Poland z nowym dyrektorem

Miło nam poinformować, że z dniem 1 lutego br. do Zespołu Doradztwa Podatkowego RSM Poland dołącza Daniel WIĘCKOWSKI, obejmując stanowisko Dyrektora ds. podatków w warszawskim biurze.

Daniel posiada ponad 16-letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących VAT (w szczególności w zakresie miejsca opodatkowania i ulgi na złe długi) oraz CIT (w zakresie ulgi badawczo-rozwojowej, zwolnień dla nowych inwestycji, IP BOX, podmiotów powiązanych). Reprezentuje klientów w trakcie postępowań podatkowych, jak również sporów przed sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Posiada duże doświadczenie w przeprowadzaniu due diligence podatkowych oraz szkoleń podatkowych realizowanych na zlecenie klientów.

Witamy Daniela na pokładzie i cieszymy się, że jako Tax Director będzie razem z nami pracował na zaufanie i zadowolenie naszych klientów oraz pomoże nam umocnić naszą wysoką pozycję w gronie najlepszych firm doradztwa podatkowego.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość