RSM Poland
Języki

Języki

Wspieramy ogólnopolską konferencję studencką w Szczecinie

W związku z podjęciem współpracy z Kołem Naukowym Rachunkowości działającym przy Instytucie Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zostaliśmy sponsorem VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Liderzy Rachunkowości”, połączonego z IV Ogólnopolską Konferencją Studencką „Rachunkowość – nauka, praktyka, dydaktyka”, które odbędą się w dniach 28-30 maja 2018 roku w Szczecinie.

Celem organizowanej konferencji oraz konkursu jest wymiana doświadczeń praktyków, naukowców oraz studentów, a także weryfikacja wiedzy. Dodatkowo, całe przedsięwzięcie sprzyja propagowaniu rachunkowości, promocji kierunku Finanse i rachunkowość oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz do studentów, natomiast konferencja - do studentów, praktyków i pracowników naukowych. Będzie ona podzielona na kilka paneli tematycznych, dotyczących rachunkowości finansowej, zarządczej, podatków i audytu.

RSM Poland będzie reprezentował na wydarzeniu Sebastian GOSCHORSKI, Accounting & Payroll Partner, który opowie o naszej firmie.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość