RSM Poland
Języki

Języki

Spotkanie piknikowe dla członków SKwP w Poznaniu

Za nami spotkanie piknikowe, które Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu zorganizowało dla swoich Członków. Był to doskonale spędzony czas, a wydarzenie sprzyjało zarówno integracji, jak również wymianie doświadczeń i merytorycznym dyskusjom.

Spotkanie rozpoczęła prezentacja Piotra STASZKIEWICZA, naszego Audit Partnera, zatytułowana Informacja księgowa – brakujące ogniwo, który  przedstawi w syntetyczny sposób ewolucję funkcji księgowości jako wstęp do szerszej refleksji i dyskusji na temat jakości, spójności i kompleksowości sprawozdań finansowych w dzisiejszym świecie postępującej digitalizacji i automatyzacji procesów oraz dużych zbiorów danych z uwzględnieniem człowieka jako żywego elementu organizacji.

Po prezentacji wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni zaprosimy na zielone tereny otaczające budynek Centrum Edukacji, aby - przy doskonałych lodach tajskich, które sponsorowaliśmy oraz innych wyśmienitych potrawach - kontynuować rozmowy w luźniejszej atmosferze.

white_wolf_studio_153.jpg

white_wolf_studio_174.jpg

white_wolf_studio_307.jpg

white_wolf_studio_317.jpg

white_wolf_studio_321.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość