RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland z wizytą w Monachium

Przedstawiciele naszej firmy razem z grupą EREST European Real Estate Speciialization Team wzięli udział w jednych z największych targów nieruchomości  i inwestycji B2B w Europie - Expo Real w Niemczech. Wydarzenie, któremu towarzyszy obszerny program merytoryczny stanowiło doskonałą okazję do poszerzenia sieci kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń.

Expo Real to targi odbywające się na powierzchni 64 000 m2, w sześciu halach, podczas których ponad 1500 wystawców prezentuje swoje produkty i usługi, skierowane do profesjonalistów i inwestorów. W trakcie eventu mają miejsce sympozja, konferencje i obrady okrągłego stołu. 

W tym roku  w wydarzeniu wystawiło się ponad 2 tysiące firm z 41 krajów, a liczba uczestników wynosiła ponad 44 tysiące osób z 72 krajów. Podczas eventu dyskutowano na temat bieżących trendów i innowacji na rynku nieruchomości, rewolucji cyfrowej, planowanych inwestycji i sytuacji na rynkach finansowych.

Ze strony naszej firmy w spotkaniu udział wzięli Monika SKÓRKA, nasz Audit Partner oraz Piotr LISS, nasz Tax Partner.

Wyjazd całą pewnością można uznać za udany – wyżej wymienieni wrócili do kraju zadowoleni, z nowymi przemyśleniami i znajomościami biznesowymi.

20181009_161506.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość