RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland wraz z Oracle NetSuite na IT Future Expo w Warszawie

26 września na Stadionie Legii w Warszawie RSM Poland oraz Oracle NetSuite zaprezentują się wspólnie podczas siódmej edycji IT Future Expo.

Tegoroczne spotkanie poświęcone będzie w całości technologiom dla biznesu oraz trendom w zakresie cyfrowych rozwiązań wspierających rozwój przedsiębiorstw. IT Future Expo to kluczowa konferencja na mapie technologicznych eventów. Jest pozycją obowiązkową dla wszystkich przedsiębiorstw chcących stawić czoła ryzykom i wyzwaniom w obliczu postępującej cyfryzacji, a także kierunkiem dla dostawców chcących zaprezentować najlepsze rozwiązania i usługi IT dla biznesu.

RSM Poland wraz z Oracle NetSuite będą do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pokazać, jak Oracle NetSuite pomaga organizacjom rozwijać się i dostosowywać biznes do zmian. NetSuite to pakiet aplikacji w chmurze, obejmujący finanse/planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP), HR, automatyzację usług profesjonalnych i handel wielokanałowy, z którego korzysta ponad 18.000 klientów w 203 krajach i terytoriach zależnych na świcie. RSM Poland jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziła na rynek usługę IT polegającą na zapewnieniu kompleksowego wsparcia dla oprogramowania Oracle NetSuite. Dzięki specjalistycznej wiedzy inżynierów i ekonomistów RSM Poland, potwierdzonej przyznanym tytułem NetSuite Alliance Partner, efektywne zastosowanie oprogramowania Oracle NetSuite będzie od teraz łatwiej dostępne także dla przedsiębiorstw działających w Polsce, gwarantując spełnienie oczekiwań informacyjnych globalnej firmy i zgodność z lokalnymi wymogami prawnymi.

Więcej informacji o konferencji na stronie: https://itfuture.pl/

Zapraszamy serdecznie!

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość