RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland partnerem gali charytatywnej w Warszawie

Już tylko tydzień dzieli nas od uroczystej charytatywnej gali na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi organizowanej przez magazyn Business Woman & Life. Podczas gali będzie miała miejsce premiera i licytacja kalendarza gwiazd na rok 2019, w powstanie którego aktywnie zaangażowała się Monika SKÓRKA, Audit Partner w RSM Poland.

Kalendarz gwiazd magazynu Businesswoman & life to szczytna inicjatywa, cisząca się popularnością już od kilku lat. Przedstawiciele biznesu, sportu i szeroko rozumianego świata mediów udzielają co roku swojego wizerunku, aby wspólnymi siłami i swoim zaangażowaniem stworzyć wyjątkową rzecz, będącą później przedmiotem licytacji, z której środki wspierają konkretne fundacje czy stowarzyszenia. W 2018 roku udało się w ten sposób pozyskać dla Fundacji Ewy Błaszczyk Akogo? oraz Kliniki Budzik 26 000 zł.

Podczas tegorocznej gali, której partnerem jest RSM, odbędzie się licytacja zdjęć z kalendarza, a zebrane środki zostaną przekazane na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Na jednym z licytowanych zdjęć zobaczymy Monikę SKÓRKĘ, ekspertkę  i Audit Partnera w RSM Poland, chętnie angażującą się w inicjatywy niosące pomoc i wsparcie. Monika jest m.in. uczestniczką społecznej akcji Znane Ekspertki, mającej na celu zwiększenie reprezentacji kobiet w programach informacyjnych i publicystycznych oraz na konferencjach gospodarczych.

Więcej informacji o gali i kalendarzu gwiazd znajdą Państwo na stronie: http://businesswomanlife.pl/.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość