RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland awansuje w Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej

W opublikowanym 23 marca br. XV Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej, RSM Poland zajęła 8. miejsce w zestawieniu największych firm doradztwa podatkowego zatrudniających więcej niż 10 doradców podatkowych. To awans o dwie pozycje w stosunku do ubiegłorocznych wyników!

Stabilna, wysoka pozycja RSM Poland w Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej to efekt zaangażowania całego Zespołu i intensywnej pracy, aby sprostać rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Upływający w obliczu pandemii rok 2020 był wyjątkowo trudny nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla doradców podatkowych. Przepisy kolejnych tarcz antykryzysowych były skomplikowane, niezrozumiałe dla naszych klientów i trudne w zastosowaniu.– powiedział Tomasz BEGER, Tax Partner w RSM Poland. Dodatkowo, mierzyliśmy się z kolejnymi zmianami w podatkach – nowym JPK_VAT, zmianami w CIT, PIT, a także wspieraliśmy klientów w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych zgodnie z nowymi, podwyższonymi wymogami. To wszystko wymagało od nas wzmożonej uwagi i aktywności. Tym bardziej awans i wysoka pozycja w rankingu cieszą, motywując do dalszego efektywnego wspierania przedsiębiorców, zwłaszcza w perspektywie kolejnego roku naznaczonego kryzysem.

Wszystkim naszym klientom dziękujemy za okazane zaufanie i zapraszamy do dalszej owocnej współpracy!

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość