RSM Poland
Języki

Języki

Europejska konferencja RSM tym razem w Polsce

W dniach 24-25 czerwca br. po raz pierwszy w Polsce odbędzie się coroczna Europejska Konferencja RSM, która w jednym miejscu zgromadzi Partnerów RSM z całej Europy oraz licznych gości. RSM Poland będą reprezentowali: Bartosz MIŁASZEWSKI (Managing Partner), Sebastian GOSCHORSKI (Accounting & Payroll Partner), Monika SKÓRKA (Audit Partner), Tomasz BEGER (Tax Partner), Przemysław POWIERZA (Tax Partner), Marcin KAWKA (Audit Partner), Piotr STASZKIEWICZ (Audit Partner), Anna LEHMANN (Corporate Advisory Partner), Magdalena ZARZEKA (Accounting Manager), Aleksandra DUSZA (HR&Payroll Manager) i Hubert SKRUKWA (Head of IT Consulting).

Podczas tegorocznej konferencji będą omawiane liczne kwestie związane z działalnością i strategią marki RSM – poruszony zostanie m.in. temat marki, rozpoznawalności, innowacji i pracowników. Wykłady i rozmowy odbywające się podczas wydarzenia mają na celu wymianę wiedzy i doświadczeń zawodowych, a także dalsze ujednolicanie i konsolidowanie działań i procedur w europejskich oddziałach RSM, które są gwarancją szerszych i lepszych usług oferowanych naszym klientom.

Tak, jak co roku, uzupełnieniem sesji plenarnych będą dodatkowe aktywności i atrakcje. W związku z tym, że tegoroczna konferencja odbędzie się w Warszawie, gospodarzem wieczoru jest RSM Poland. Dla naszych gości przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek. Nie zabraknie muzyki na żywo, wyśmienitych polskich specjałów i możliwości lepszego poznania zarówno stolicy, jak również całego naszego kraju. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia.

Do zobaczenia już niebawem w Warszawie!

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość