RSM Poland
Języki

Języki

Awans RSM Poland w Rankingu Audytorów Rzeczpospolitej

Miło nam poinformować, że w XIX. Rankingu Audytorów Rzeczpospolitej pod względem przychodów z audytu RSM Poland zajęła 11. pozycję, awansując aż o 4 miejsca.

Doskonały wynik w Rankingu jest efektem zaangażowania i pracowitości całego Zespołu RSM Poland. – Realizując wspólną dla całej sieci RSM strategię opartą na doświadczonych i ambitnych pracownikach, koncentracji na potrzebach klientów i innowacyjnym spojrzeniu na biznes, jesteśmy w stanie kompleksowo zaopiekować się naszymi Klientami i zaoferować im doradztwo na najwyższym, międzynarodowym poziomie – mówi Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland. – Rok do roku odnotowujemy wzrost przychodów, do tego dochodzą akwizycje, których do tej pory zrobiliśmy dwie i pracujemy nad kolejnymi. Mamy stabilną pozycję na rynku, świetny Zespół i grono wiernych klientów, którym serdecznie dziękujemy za okazane dotychczas zaufanie i zapraszamy do dalszej owocnej współpracy.

Tak dobre wyniki są także konsekwencją zahamowania negatywnego trendu spadku cen w branży audytorskiej, o którym w komentarzu dla dziennika Parkiet wspominała Monika SKÓRKA, Audit Partner w RSM Poland. – Współpraca z biegłym rewidentem oraz traktowanie audytora jako partnera biznesowego, a nie kontrolera, procentuje zwiększoną jakością obsługi, transferem wiedzy oraz przynosi wartość dodaną do badania, którą doceniają nasi Klienci – dodała Monika SKÓRKA.

Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie a wszystkim firmom wyróżnionym w Rankingu składamy serdecznie gratulacje.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość