Poland
Języki

Dyrektor ds. Administracji

RSM Poland to ponad 280 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. Sieć RSM to ponad 64 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor ds. Administracji (m/k)

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zarządzanie procesami administracyjnymi w firmie;
  • Opracowywanie, wdrażanie i optymalizacja procedur administracyjnych;
  • Opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem dokumentów dotyczących funkcjonowania Spółki;
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów, w tym korespondencji, umów, ofert i faktur;
  • Standaryzacja procesów administracyjnych we wszystkich biurach firmy;
  • Organizowanie pracy zespołu, ustalanie celów i nadawanie priorytetów zadaniom;
  • Kontrola kosztów administracyjnych (weryfikacja faktur związanych z administracją);
  • Pełnienie nadzoru nad zaopatrzeniem i wyposażeniem firmy w sprzęt, urządzenia oraz artykuły niezbędne dla jej funkcjonowania oraz zarządzanie flotą samochodową;
  • Koordynacja współpracy z firmą outsourcingową IT;
  • Zarządzanie dostawami, przygotowanie zamówień, kontakty z dostawcami urządzeń biurowych, materiałów piśmienniczych, serwisowania sprzętu i przesyłek kurierskich;
  • Tworzenie raportów i zestawień;
  • Wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach;
  • Bieżąca współpraca z działami w firmie oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem;
  • Doświadczenie we wdrażaniu i koordynowaniu procesu obiegu dokumentów;
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy;
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, przedstawianie propozycji rozwiązań i usprawnień;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne;
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, umiejętność interpretacji danych i prezentowania rozwiązań na poziomie zarządczym;
  • Gotowość do cyklicznych wyjazdów służbowych do pozostałych biur firmy -  Warszawa, Szczecin, Katowice;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office 365 (Word, Excel, Outlook);
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym – mile widziany poziom B2/C1.

Oferujemy:

  • Zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do preferencji i możliwości - do wyboru m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty, vouchery na zakupy.
  • Wewnętrzne kursy językowe - zapewniamy dostosowane do umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego.
  • Dostęp do poradni oferującej wsparcie psychologów, dietetyków, psychoterapeutów, pedagogów itp.
  • Akcje CSR - regularnie uczestniczymy w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie.
  • Owoce w biurze, Pizza Day - w każdy drugi piątek miesiąca oraz inne smaczne niespodzianki.
  • Firmowe rozrywki sportowe: turniej piłkarski RSM European Football Tournament, drużyny biegowe.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji przez przycisk "APLIKUJ"

Informacje o biurze