RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland przejmuje Grupę Doradczo-Księgową Poncyljusz i Radź

W pierwszych dniach kwietnia RSM Poland sfinalizowała zakup szczecińskiej firmy Poncyljusz i Radź, będącej liderem wśród firm księgowych i doradczych na zachodniopomorskim rynku.

"Dzięki włączeniu firmy Poncyljusz i Radź w struktury RSM Poland będziemy bliżej naszych Klientów z regionu zachodniopomorskiego, wykorzystamy także synergie i szanse, jakie pojawiają się na terenie Szczecina oraz całej Polski" – powiedział Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland.

W wyniku przejęcia, Zespół RSM Poland liczy już ponad 200 profesjonalnych pracowników – doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, specjalistów z zakresu kadr i płac, prawników oraz doświadczonych konsultantów, którzy z nowoczesnych biur w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie świadczą dla Klientów pełen wachlarz usług doradczych pod wspólną marką RSM.

"Obecna akwizycja to kolejny rozdział w historii dynamicznego rozwoju RSM Poland i kolejny krok w naszej drodze do objęcia pozycji jednej z największych w Polsce firm księgowych, audytorskich i doradczych. Jesteśmy przekonani, że wzmocni ona naszą obecność na rynku, co z kolei zaowocuje nowymi możliwościami zarówno dla naszych Klientów, jak i naszych pracowników" – dodał Bartosz MIŁASZEWSKI.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość