RSM Poland
Języki

Języki

WIELKI SUKCES „ZŁOTYCH STRZAŁ” W POLAND BUSINESS RUN 2017

W tym roku poznańska edycja Poland Business Run 2017 zgromadziła na starcie 600 drużyn, czyli łącznie 3.000 biegaczy. W Poznaniu pobito rekord w skali kraju jeżeli chodzi o szybkość zarejestrowania wszystkich drużyn – już po 33 minutach zgłosiły się wszystkie startujące ekipy. Z roku na rok poziom się podnosi – poza takimi drużynami, w których startują weterani maratonów i biegów typu „Iron Man”, coraz więcej jest także amatorów trenujących całorocznie. To widać po naprawdę niezłych wynikach! W tym roku organizatorzy stanęli ponownie na wysokości zadania – zaplanowali bardzo atrakcyjną trasę prowadzącą przez Ostrów Tumski, świetnie przygotowali do zawodów campus Politechniki Poznańskiej i udało im się stworzyć podczas całego biegu fantastyczną atmosferę – mimo, że już na ostatniej, piątej zmianie w sztafetach zaczęło delikatnie padać.

Co ciekawe, do występu w barwach RSM Poland (jako „Złote Strzały”) udało się namówić tych, którzy w regularnym bieganiu dopiero debiutują, a którzy poradzili sobie wyśmienicie. Dodatkowa adrenalina spowodowała, że wynik okazał się lepszy od spodziewanego. Dystans 3,5 km przebiegliśmy łącznie w czasie 1:38:56, co dało nam 478. miejsce (założyliśmy sobie, że postaramy się nie przekroczyć 1:40:00 i udało się!!!), w składzie: Arek Gellert (18:33), Asia Grocholewska (20:59), Lidka Krystman (20:34), Monia Witkowska (21:05) i Przemek Powierza (17:45).

Za rok będziemy wprawdzie starsi, ale kto wie – może jednak jeszcze szybsi? Jeżeli tylko uda się znaleźć w sobie dość motywacji i potrenować w zimowym sezonie, to postępy mogą być bardzo obiecujące.

Dziękujemy wszystkim, którzy kibicowali – zabawa była niesamowita. Na koniec najważniejsza informacja – dzięki uczestnictwu w tym biegu zebraliśmy dla 3 niepełnosprawnych osób łącznie prawie 212.000 zł!!!