RSM Poland
Języki

Języki

Usługi IT

erp_it_consulting

Technologia odgrywa kluczową rolę w rozwoju i osiąganiu strategicznych celów biznesowych. Scentralizowanie danych, automatyzacja procesów i uproszczenie skomplikowanego raportowania pozwalają firmom zwiększyć wydajność i konkurować na globalnym rynku.

Przekonaj się, jak możemy pomóc i Tobie ZAPYTAJ O OFERTĘ

Rozwiązania IT nabierają coraz większego znaczenia dla naszych Klientów, a nowoczesne zintegrowane systemy zarządzania procesami w przedsiębiorstwie są postrzegane jako przyszłość każdego biznesu. Usprawniają funkcjonowanie strategicznych działów firmy (w tym działów finansowo-księgowych), standaryzują procesy oraz przyspieszają obieg informacji, umożliwiając kadrze zarządzającej podejmowanie pewniejszych i szybszych decyzji.

Nasze doradztwo w zakresie rozwiązań IT, w tym informatyzacji rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, obejmuje przede wszystkim:

  • Analizę potrzeb informacyjnych organizacji;
  • Ocenę obecnego systemu informatycznego;
  • Sformułowanie wymagań wobec pożądanego systemu IT;
  • Wybór najlepszego rozwiązania informatycznego;
  • Wsparcie w negocjowaniu umowy wdrożeniowej i licencyjnej;
  • Nadzór nad pracami wdrożeniowymi;
  • Konfigurację i optymalizację systemu pod kątem oczekiwań informacyjnych firmy oraz zgodności z przepisami.

Naszym celem jest zadbanie o to, aby system informatyczny był dostosowany do potrzeb informacyjnych Państwa firmy, zgodny z wymogami ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz przynosił wymierne korzyści od strony biznesowej.

We wdrożeniach i rozwoju zintegrowanych systemów informatycznych wspieramy zarówno mniejsze i średnie firmy, jak też duże przedsiębiorstwa i korporacje międzynarodowe z różnych branż.

Nasza głęboka znajomość procesów biznesowych pozwoli nam wybrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy i udzielić wsparcia we wszystkich fazach wdrożenia systemów informatycznych, w tym dużych systemów klasy ERP. 

Specjalizujemy się we wdrożeniach, optymalizacji i lokalizacji (tłumaczeniu i dostosowywaniu do polskich wymagań i standardów) programu NetSuite. Integrujemy moduły: Finansowy, CRM, Business Intelligence. 

Hubert SKRUKWA

Hubert SKRUKWA

Head of IT Consulting

+48 61 8515 766

 

Kontakt: Hubert SKRUKWA