RSM Poland
Języki

Języki

Zakładanie przedsiębiorstw

Oferujemy kompleksowe usługi dotyczące procesu zakładania spółek – począwszy od pomocy przy wyborze właściwej formy działalności gospodarczej, poprzez przygotowanie umowy spółki, innych stosownych umów i kontakty z notariuszem, tłumaczem przysięgłym, bankiem, aż po przygotowanie i złożenie wszelkich dokumentów rejestracyjnych w odpowiednich urzędach.

Nasza usługa zakładania spółki jest adresowana do inwestorów: osób prywatnych i przedsiębiorstw oraz do ich doradców. Ma ona na celu umożliwienie im skupienia się przede wszystkim na rozwoju głównej działalności gospodarczej w Polsce i na sprawach z nią związanych.

Nasze usługi dotyczące zakładania spółek stanowią kompletną ofertę wsparcia przedsiębiorcy od chwili podjęcia przez niego decyzji o utworzeniu przedsiębiorstwa w Polsce aż do zakończenia postępowania rejestracyjnego. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego jesteśmy w stanie zorganizować cały proces w bardzo krótkim czasie, nawet w ciągu 48 godzin.

Nasza usługa obejmuje:

  • tworzenie podmiotów gospodarczych w najbardziej popularnych formach prawnych, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.), oddziałów, spółek akcyjnych (S.A.) i spółek komandytowych (Sp. k.);
  • przygotowanie umowy spółki/statutu zgodnie z polskimi przepisami;
  • zorganizowanie wizyty u notariusza, towarzyszenie podczas czynności notarialnej, pomoc w zakresie poświadczania dokumentów, usług tłumaczeniowych oraz otworzenia rachunku bankowego;
  • przygotowanie dokumentów rejestracyjnych oraz złożenie ich do odpowiednich urzędów.

Proponujemy naszym Klientom prowadzenie księgowości, sporządzanie deklaracji podatkowych, usługi z zakresu kadr i płac oraz usługę lokalizacyjną (korzystanie z adresu jednego z naszych biur jako oficjalnego adresu nowo utworzonej spółki).

 

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w zakresie zakładania spółek zachęcamy do kontaktu z naszą ekspertką, Anną LEHMANN:

e-mail: ekspert@rsmpoland.pl

tel. +48 61 8515 766

fax +48 61 8515 786