RSM Poland
Języki

Języki

Specialist services

Cyberbezpieczeństwo i ochrona aktywów jednostki w czasach pandemii

16 lipca 2020
Sebastian GOSCHORSKI
Przed wystąpieniem pandemii koronawirusa najczarniejsze scenariusze dotyczące zagrożenia firm mówiły o wirusach komputerowych, które powodowały wyłączenia systemów i brak możliwości pracy, trwający od kilku godzin do maksymalnie kilku tygodni. Okazało się jednak, że nastąpiło zupełnie coś przeciwnego i wirus przenoszony przez ludzi spowodował ogrom zmian w sposobie pracy, a tym samym duże wyzwanie dla infrastruktury informatycznej.

RSM Poland na Majówce Podatkowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

6 maja 2015
„Nowe przepisy dotyczące opodatkowania dochodów ze źródeł nieujawnionych” to temat wykładu, który Sylwia KOZŁOWSKA, Tax Consultant w RSM Poland, poprowadzi w ramach cyklu Majówka Podatkowa 2015. Spotkanie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe TAX odbędzie się 12 maja o godz. 16:45 w Gmachu Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w sali 111 A.

RSM Poland na spotkaniu A+network w Bolonii

24 kwietnia 2015
17 kwietnia 2015 roku Agata PEREK i Piotr NOWATKOWSKI z Działu Międzynarodowego RSM Poland wzięli udział w zebraniu stowarzyszenia A+network, które odbyło się w hotelu NH Bologna De La Gare w Bolonii. Stowarzyszenie A+network to organizacja zrzeszająca specjalistów z zakresu doradztwa gospodarczego, zarządzania i logistyki, których celem jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw z Bolonii i regionu Emilia-Romania.

Spotkanie z Doradcą RSM Poland

1 grudnia 2013
W okresie od końca września do końca listopada bieżącego roku realizowaliśmy nowy projekt Działu Doradztwa Podatkowego RSM Poland „Spotkanie z Doradcą”. Cykl przeprowadzonych warsztatów był skierowany do wszystkich naszych Klientów oraz podmiotów zainteresowanych współpracą z RSM.