Poland
Języki

ICT (branża teleinformatyczna)

Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z firmami z branży ICT, dla których nasi eksperci świadczą usługi doradztwa podatkowego, przede wszystkim w zakresie cen transferowych, ustalając podatkowy i prawny model funkcjonowania polskich części międzynarodowych grup, usługi księgowe oraz usługi z obszaru kadr i płac. Do naszych stałych Klientów należy wiele wiodących podmiotów z tego sektora rynku.

Branża teleinformatyczna ma niezwykły wpływ na kształtowanie się współczesnego świata, w tym oczywiście gospodarki. Rozwój nowoczesnych narzędzi obliczeniowych oraz technologii umożliwiających komunikowanie się na odległość i przesyłanie dużych ilości danych poprawia efektywność podejmowanych decyzji ekonomicznych. Przedsiębiorstwa teleinformatyczne są zwykle usługodawcami dla innych branż. Dostarczane przez nie rozwiązania teleinformatyczne wykorzystywane są do obniżania kosztów bieżących procesów realizowanych przez przedsiębiorstwa, które z nich korzystają.

Branża teleinformatyczna w Polsce to jedna z najważniejszych gałęzi gospodarki, która w najbliższych latach będzie dalej rozwijać się bardzo dynamicznie. W gronie państw Europy Środkowo-Wschodniej jesteśmy postrzegani jako lider w rozwoju nowoczesnych technologii teleinformatycznych oraz rynek o największym potencjale. Odbiorcy zagraniczni doceniają wysoką jakość naszych usług oferowanych wciąż po bardzo konkurencyjnych cenach.

Eksperci:

Doradztwo podatkowe: Tomasz Beger – Tax Partner

Audyt: Monika Skórka – Audit Partner

Księgowość: Agnieszka Osińska – Accounting Partner